Перейти до публікації

Безкоштовні онлайн курси французької для українців


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

1. Ensemble en Français - безкоштовний онлайн-курс французької мови. Для того, аби брати участь у безкоштовних уроках - заповніть форму на сайті. Оригінальні текстові та відео матеріали уроків допоможуть вам ефективно вивчати французьку мову, навіть якщо ви не зможете відвідувати уроки особисто!

2. Empower Lingua - онлайн-курс з французької мови для початківців у форматі відео-уроків. Які слова звучать подібно в українській та французькій? Як читаються букви алфавіту? Основні прийменники та займенники!

3. 50 languages - онлайн-курс французької для початківців. Курс містить 100 уроків, розподілених на окремі теми. Завантажити додаток у App Store та Google Play!

4. Lingo Hut - платформа пропонує 125 безкоштовних уроків французької. Уроки складаються з вивчення граматики, різноманітної лексики та аудіо-матеріалів, які допоможуть вам навчитися говорити французькою!

Публікацію переслано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Безкоштовні уроки французької мови для українців.
Викладання відбувається українською та російською мовою.
Уроки кожного дня без вихідних, для початківців.
Ласкаво просимо!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А якщо вам самим складно розібратися з граматикою чи не вистачає розмовної практики, то можу порадити цю школу.Високий рівень викладання та цікаві уроки - https://ecole.kiev.ua/uk/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Привіт.

У мене є бажання почати вивчати французьку мову.

Напишіть мені на електронну пошту, будь-ласка, з чого варто почати.

Заздалегідь дякую за відповідь.

Моя ел.пошта.

pavelppua@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, PavelP сказал:

Привіт.

У мене є бажання почати вивчати французьку мову.

Напишіть мені на електронну пошту, будь-ласка, з чого варто почати.

Заздалегідь дякую за відповідь.

Моя ел.пошта.

pavelppua@gmail.com

Добрий день, ви можете обрати собі будь-який курс, який вам більше підходить, з посилання вище у цьому пості. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь.

Посилання на які ви звернули увагу стосуються самонавчання. Це тим, чим я займаюсь останнім часом.

Мене зацікавило ось ця пропозиція, - "безкоштовний онлайн-курс французької мови".

Мене цікавить саме наживо в інтерактивній формі продовжувати вивчати фр.мову.

Нажаль, посилання де я міг би зареєструватись на таке навчання, я не побачив (перше посилання є неактивним):( 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, PavelP сказал:

Дякую за відповідь.

Посилання на які ви звернули увагу стосуються самонавчання. Це тим, чим я займаюсь останнім часом.

Мене зацікавило ось ця пропозиція, - "безкоштовний онлайн-курс французької мови".

Мене цікавить саме наживо в інтерактивній формі продовжувати вивчати фр.мову.

Нажаль, посилання де я міг би зареєструватись на таке навчання, я не побачив (перше посилання є неактивним):( 

спробуйте пошукати необхідні вам мовні курси тут - https://www.bonjourbonjour.fr/en

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую за посилання!

Нажаль на IV квартал 2023 року та на І квартал 2024 OFII не може запропонувати курси фр.мови (як онлайн, так і очні заняття). Тут важливе місце проживання, яке не співпадає з місцем надання послуг (приналежність до департаменту).

В Україні є Інтернет ресурси, які надають безкоштовний онлайн-курс французької мови?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2023 в 15:17, PavelP сказал:

Щиро дякую за посилання!

Нажаль на IV квартал 2023 року та на І квартал 2024 OFII не може запропонувати курси фр.мови (як онлайн, так і очні заняття). Тут важливе місце проживання, яке не співпадає з місцем надання послуг (приналежність до департаменту).

В Україні є Інтернет ресурси, які надають безкоштовний онлайн-курс французької мови?

 

Подивіться ще тут, можливо вам щось підійде:

https://www.ukrainefrance.org/34

https://www.ensembleua.com/introduction

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, PavelP сказал:

Дякую Вам та вашій команді за рекомендації. 

Вже приєднався до Telegram каналу!!!

 

Раді були допомогти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...