Перейти до публікації

Розмір допомоги на проживання у Нідерландах з 1 квітня 2023 року


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Біженці з України (включаючи біженців без українського громадянства) з 1 квітня мають право на 260 євро на проживання на людину на місяць. Ця сума стосується як дорослих, так і дітей.

205 євро з них призначено на харчування. 55 евро призначено для одягу та інших особистих речей. Реєстрація в BRP (Basisregistratie Personen) не є умовою для отримання допомоги на проживання.

Муніципалітети можуть виплачувати частину допомоги на проживання в натуральній формі, наприклад, якщо харчування пропонується в притулках. Як наслідок, можливо, що біженці в деяких муніципалітетах отримують (набагато) меншу допомогу на проживання. Дивіться серед іншого Лист парламенту від 30 березня та статтю 6 і наступні Положення про прийом переміщених осіб в Україні (RОО).

Зверніть увагу: розмір допомоги на проживання буде змінено з 1 лютого 2023 року. З цієї дати розмір допомоги на проживання залежатиме від розміру вашої сім’ї. Щоб дізнатися точні суми, ви можете прочитати цю статтю на RefugeeHelp.

Додаткова фінансова допомога

Якщо ви проживаєте в приймаючій сім’ї, ви отримуватимете додаткову допомогу до допомоги на проживання. Дорослі отримують 215 € на місяць, діти - 55 €. Ці гроші можна використати, наприклад, на проїзд у громадському транспорті, відвідування родини чи спорт.

Ви також можете використати гроші для покриття витрат приймаючої сім'ї, але це не є обов'язковим. Якщо в приймаючій сім'ї проживає кілька біженців, кожен з них має право на оплату проживання. Немає максимальної суми для приймаючої сім’ї.

Зверніть увагу: з 1 лютого 2023 року додаткову допомогу буде змінено до 93 євро на особу; незалежно від віку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...