Перейти до публікації

Фінансова допомога для українських дітей у Чехії на зимовий одяг


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Можна отримти фінансову допомогу до 2000 крон на дитячі куртки

Фінансова допомога надається:

- Сім’ям з дітьми віком 3–18 років з усієї Чехії, які перебувають у скрутному матеріальному становищі та отримують допомогу на дітей.

- Сім’ям українських біженців з дітьми віком 3–18 років, які перебувають у скрутному матеріальному становищі та проживають у Чехії на підставі толерантної візи або візи тимчасового захисту.

Як зареєструватися:

Для цього на сайті darujemekrouzky.cz необхідно зареєструватися і заповнити форму.

Подаючи заяву на отримання допомоги, українська сім’я подає документ, що підтверджує надання дитині міжнародного захисту у формі притулку, для якої просять допомогу, візи з метою проживання або додаткового захисту державним органом країни.

Крок 1. На сторінці www.darujemekrouzky.cz виберіть “Я хочу подати заявку на внесок” i потім зареєструйтеся в системі Aktivní město як громадянин Чехії чи України та введіть усі дані своїх дітей віком від 3 до 18 років, на яких ви хочете оформити допомогу.

- Крок 2. Ви отримаєте інформацію для входу в систему електронною поштою.

-  Крок 3. У складі заяви подати необхідні документи, що дають право на отримання допомоги.

Українські сім’ї подають документ, що підтверджує надання дитині, на яку просять допомогу, міжнародного захисту у вигляді притулку, а саме візи з метою тривалого перебування, або додаткового захисту органом державної влади Чеської Республіки.

Після затвердження адміністратором на ваш профіль надається 2 ваучери на суму 1000 чеських крон на кожну дитину.

- Крок 4. Знайдіть гурток та виберіть вид діяльності (у меню Пошук постачальника або Пошукова діяльність), для якої ви б хотіли використати отриманий внесок у вигляді ваучера і застосуйте його. Ви можете використати один ваучер або обидва.

Ви отримаєте PDF-документ на свою електронну пошту, який підтверджує, що ви використали ваучер для певної діяльності. Ви можете задокументувати це підтвердження організатору кружку.

 Після закінчення місяця надішлють гроші з погашених ваучерів безпосередньо на банківський рахунок постачальника.

Як розподіляється фінансова допомога

 - На ці гроші можна сплатити: членський внесок, внесок за участь в експедиції, перегонах, змаганнях чи тренуваннях, оренду музичного інструменту чи спортивного інвентарю. На виділені гроші можна придбати частину обладнання дитини (наприклад, рюкзак, налобний ліхтар, кросівки, предмети для малювання). Внесок також можна використати на оплату заходу вихідного дня (літній табір, активності на канікулах), але тільки якщо це частина довгострокової діяльності.

Важливо! Для підтримки мотивації до участі в заходах батьки також беруть участь у фінансуванні частини заходів. Принаймні, у розмірі 20% від загальної суми заходу. Тобто батьки сплачують особисто мінімум 250 Kč чеських крон, якщо вони використовують 1 ваучер на суму 1000 Kč, або 500 Kč, якщо використовують обидва ваучери.

Проєкт “Aktivní město” підтримує сім’ї українських біженців, які опинилися в скрутному матеріальному становищі, які проживають в Чехії на підставі толерантної візи або візи тимчасового захисту.

- Система ваучерів для підтримки дозвілля є першою системою такого роду в Чехії. Проєкт організований Чеською радою дітей та молоді у співпраці з фондом Eduzměna. Фінансово підтримують цю ініціативу фонди та інші інституції. Це – Фундація родини Карела Комарека, Фундація České spořitelny, Фундація Sazka, a.s. і Альбатрос.

Мета – допомогти вирішити обмежену фінансову доступність освіти за інтересами та неформальної освіти для дітей. Це актульно для сімей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, які проживають у Чехії, в тому числі дітей іноземців/громадян біженців з України з тимчасовим проживанням.

Дозвілля пропонує дітям можливість проводити час у безпечному середовищі. Діти можуть знайти друзів, відчути радість і розвинути свій потенціал.

УВАГА! Ціна може бути вище 2500 крон, все залежить від характеру зазначеної діяльності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...