Перейти до публікації

Безкоштовні планові щеплення для українських дітей у Нідерландах


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Знаходячись за кордоном, варто не забувати про календар профілактичних щеплень для дітей і, за можливості, дотримуватись його.

Діти з України мають право на профілактичні щеплення в Нідерландах. Національна програма імунізації фінансується урядом і є безкоштовною для всіх.

Дітей вакцинують за календарем проти наступних захворювань:

  Поліомієліт

  Кір

  Краснуха

Ці щеплення можна отримати в Центрі охорони здоров’я дітей (JGZ), Муніципальні службі охорони здоров'я (GGD) або інших дитячих закладах у вашому регіоні.

Якщо ви та/або ваша дитина були щеплені в Україні, ви можете повідомити про це регіональне відділення Національного інституту громадського здоров'я та навколишнього середовища (RIVM). Номери телефонів та імейли регіональних служб RIVM наведені за посиланням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...