Перейти до публікації

Якщо ви отримали повідомлення про закінчення дозволу на тимчасове перебування в Литві


Alona

Рекомендовані повідомлення

До уваги громадян України, які отримали повідомлення від Департаменту міграції МВС Литви про закінчення дозволу на тимчасове перебування в Литві 4 березня 2023 року.

Якщо ви працюєте та навчаєтеся в Литві - ви можете подати заяву в Департамент міграції на отримання дозволу про тимчасове проживання на основі працевлаштування чи навчання. Такий дозвіл буде дійсним протягом двох років і може бути продовжений на більш тривалий термін. Більше інформації про те, як правильно подати заяву за посиланням https://www.migracija.lt/stay-more-than-3-month 

Якщо ви не працюєте та не навчаєтесь, або не збираєтеся залишатись у Литві на тривалий час - ви можете продовжити свій дозвіл на тимчасове проживання у Литві у статусі біженця від війни в Україні (особа, якій надано тимчасовий захист). У цьому випадку, ви можете звертатися до відділу обслуговування клієнтів Департаменту міграції МВС Литви не раніше січня 2023 року.  Детальніша інформація про процедуру продовження буде доступна у грудні 2022 року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Добридень! Скажіть, будь ласка, чи є інформація про те, скільки можна перебувати за межами Литви, щоб не анулювали захист (вид на проживання)?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, _Andrey_ сказал:

Добридень! Скажіть, будь ласка, чи є інформація про те, скільки можна перебувати за межами Литви, щоб не анулювали захист (вид на проживання)?

Дякую!

Якщо ви не отримаєте фінансову допомогу - то до 6 місяців поза медами країни 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Alona Велике спасибі за відповідь! А чи є інформація, як вони стежать за цим? Чи звітують авіалінії/аеропорти якось про це? Я знаю, що трохи офтопік, але мене завжди цікавила тема, а нагуглити нічого корисного не вдалося.

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, _Andrey_ сказал:

@Alona Велике спасибі за відповідь! А чи є інформація, як вони стежать за цим? Чи звітують авіалінії/аеропорти якось про це? Я знаю, що трохи офтопік, але мене завжди цікавила тема, а нагуглити нічого корисного не вдалося.

 

Дякую!

у них є доступ до прикордонної служби, яка може надавати інформацію по запиту 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Припускаю, що рейси в межах ЄС, оскільки вони не перетинають жодних кордонів, не мають нічого спільного з прикордонною службою. Дякую Alona 🙂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, _Andrey_ сказал:

Припускаю, що рейси в межах ЄС, оскільки вони не перетинають жодних кордонів, не мають нічого спільного з прикордонною службою. Дякую Alona 🙂

Якщо ви не перетинаєте кордони єс - вірно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...