Перейти до публікації

Безкоштовні книжки для українських дітей в ЄС


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Діти-біженці з України можуть отримати безкоштовні дитячі книжки через благодійний проєкт Better Time Stories. Цей проєкт має на меті поєднати розділені сім’ї і підтримати дітей в новому середовищі.

Кожен подарунковий пакунок від Better Time Stories містить 5 книжок українських авторів, присвячених любові, оптимізму та добробуту. Усі книги двомовні, і мають текст як українською, так і іноземною (німецькою або нідерландською) мовами.

Особливістю цього проєкту є те, що кожна книга також доступна для прослуховування. За допомогою мобільного додатка члени сім’ї можуть самостійно озвучувати історії, а їхні діти — прослуховувати запис знаходячись за тисячі кілометрів, ніби читаючи книжку разом.

Кожна сім’я, яка перебуває в Нідерландах, Бельгії, Німеччині чи Австрії під тимчасовою директивою, може подати заявку на безкоштовний книжковий пакунок на сайті Better Time Stories.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...