Перейти до публікації

У Кракові з’явиться безкоштовний ресторан для українських біженців


Sofia_Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Проект «Червона калина» було створено самими біженцями для біженців. Це благодійний заклад, створений для працевлаштування українців та обміну кулінарними традиціями. Отриманий прибуток направляють на програми підтримки біженців у Польщі.

«Проєкт було створено, щоб забезпечити роботою біженців і створити центр, з якого ми можемо працювати разом, щоб допомогти громадським притулкам їжею, одягом тощо», – розповідають ініціатори проекту на його сторінці у Фейсбук.

У закладіі діє програма ваучерів на харчування, які безплатно роздають у притулках для біженців у Кракові. Ті, хто отримав ваучер, зможуть отримати їжу в ресторані «Червона калина».

Також кожен може долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у допомогу людям, які цього потребують придбавши благодійний ваучер.

Відкриття відбудеться незабаром, точну дату повідомлять на офіційній сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/chervonakalynarestauracja

За матеріалами tripmydream

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...