Перейти до публікації

У Кракові з’явиться безкоштовний ресторан для українських біженців


Sofia_Petrenko
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Проект «Червона калина» було створено самими біженцями для біженців. Це благодійний заклад, створений для працевлаштування українців та обміну кулінарними традиціями. Отриманий прибуток направляють на програми підтримки біженців у Польщі.

«Проєкт було створено, щоб забезпечити роботою біженців і створити центр, з якого ми можемо працювати разом, щоб допомогти громадським притулкам їжею, одягом тощо», – розповідають ініціатори проекту на його сторінці у Фейсбук.

У закладіі діє програма ваучерів на харчування, які безплатно роздають у притулках для біженців у Кракові. Ті, хто отримав ваучер, зможуть отримати їжу в ресторані «Червона калина».

Також кожен може долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у допомогу людям, які цього потребують придбавши благодійний ваучер.

Відкриття відбудеться незабаром, точну дату повідомлять на офіційній сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/chervonakalynarestauracja

За матеріалами tripmydream

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

 Поділитись

×
×
  • Створити...