Перейти до публікації

Інформація для батьків, чиї діти навчаються у чеських школах


Mykola_

Рекомендовані повідомлення

Згідно з домовленостями між українською та чеською сторонами, при поверненні учня назад в Україну школою видаватиметься Підтвердження про навчання.

Українські школи визнаватимуть освіту, отриману українськими учнями на території Чехії за  чеською системою освіти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,якщо дитина не хоче навчатися в чешскій школі,і ми зібралися повертатися до України,маемо право вчитися онлайн по українській програмі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Olechka56 сказал:

Доброго дня,якщо дитина не хоче навчатися в чешскій школі,і ми зібралися повертатися до України,маемо право вчитися онлайн по українській програмі?

якзщо ви не отримуєте фінансову допомогу, умови якої передбачають обовязкове відвідування дитиною чеської школи - то можете навчатися в українській школі онлайн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Доброго вечора, підкажуть будь ласка- якщо я не отримую фінансову допомогу та не претендую не неї, дитина навчається онлайн в укр.школі, чи потрібно мені віддавати її ще і у чешську школу, або це не обов‘язково? Я вже заплуталася з цим питанням…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vira Tkachenko сказал:

Доброго вечора, підкажуть будь ласка- якщо я не отримую фінансову допомогу та не претендую не неї, дитина навчається онлайн в укр.школі, чи потрібно мені віддавати її ще і у чешську школу, або це не обов‘язково? Я вже заплуталася з цим питанням…

Доброго дня, якщо ви не отримуєте соціальні виплати - ні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...