Перейти до публікації

Пояснення з посиланням на закон щодо терміну відсутності в Іспанії після отримання ТІЕ


Alona

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Віталій Гриб сказал:

Добрий день.Оформив NIE та TIE зараз прохожу курс лікування від онкології,чи залишається можливість продовження лікування після закінчення терміну тимчасового захисту?

Це треба дізнаватись у клініці, де ви проходите лікування, які в них умови 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Alona сказав:

Це треба дізнаватись у клініці, де ви проходите лікування, які в них умови 

Я лікуюсь в державній медичній установі,та ідентифікуюсь за отриманим номером NIE,тому виникає питання чи залишиться NIE після закінчення терміну тимчасового захисту     

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Віталій Гриб сказал:

Я лікуюсь в державній медичній установі,та ідентифікуюсь за отриманим номером NIE,тому виникає питання чи залишиться NIE після закінчення терміну тимчасового захисту     

 

Можу порекомендувати Вам уточнити це питання за одним із цих контактів

Контакти Іспанської комісії з допомоги біженцям — +91 555 06 98 / 91 555 29 08

Комітет запитів притулку в Іспанії — 91 446 46 08

Безплатна юридична консультація — 91 532 74 78

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Alona сказав:

 

Можу порекомендувати Вам уточнити це питання за одним із цих контактів

Контакти Іспанської комісії з допомоги біженцям — +91 555 06 98 / 91 555 29 08

Комітет запитів притулку в Іспанії — 91 446 46 08

Безплатна юридична консультація — 91 532 74 78

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий день! Скажіть будь-ласка на кордоні з Польщою при виїзді в Україну не поставили штамп в паспорті, показала ТІЕ. Тимчасовий захист закінчується 04.03.24. Збираюсь їхати назад після 04.03 без ТІЕ по закордонному паспорту. Десь фіксується, що я в‘їхала  в Україну, щоб вирахувати 90 днів безвізу. Як це доказати? Штампа з датою в‘їзду не має

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 10:16, Ange сказал:

Добрий день! Скажіть будь-ласка на кордоні з Польщою при виїзді в Україну не поставили штамп в паспорті, показала ТІЕ. Тимчасовий захист закінчується 04.03.24. Збираюсь їхати назад після 04.03 без ТІЕ по закордонному паспорту. Десь фіксується, що я в‘їхала  в Україну, щоб вирахувати 90 днів безвізу. Як це доказати? Штампа з датою в‘їзду не має

Так, в базі зафіксовано ваш перетин

українцям, які мають тимчасовий захист, не ставлять відмітки, бо їм не потрібен відлік безвізових днів. Якщо у вас зараз закінчиться дія ТІЕ, то тільки при новому вʼїзді на теріторію ЄС у вас почнеться відлік 90 днів безвізу 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Alona сказав:

Так, в базі зафіксовано ваш перетин

українцям, які мають тимчасовий захист, не ставлять відмітки, бо їм не потрібен відлік безвізових днів. Якщо у вас зараз закінчиться дія ТІЕ, то тільки при новому вʼїзді на теріторію ЄС у вас почнеться відлік 90 днів безвізу 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Alona сказав:

Так, в базі зафіксовано ваш перетин

українцям, які мають тимчасовий захист, не ставлять відмітки, бо їм не потрібен відлік безвізових днів. Якщо у вас зараз закінчиться дія ТІЕ, то тільки при новому вʼїзді на теріторію ЄС у вас почнеться відлік 90 днів безвізу 

Скажіть будь-ласка, тимчасовий захист закінчується 04.03.24,то коли я зможу виїхати в ЄС? Мені потрібно перебувати на Україні 90 днів і тільки потім 04.06.24 через 3 місяці я зможу виїхати в ЄС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Ange сказал:

Скажіть будь-ласка, тимчасовий захист закінчується 04.03.24,то коли я зможу виїхати в ЄС? Мені потрібно перебувати на Україні 90 днів і тільки потім 04.06.24 через 3 місяці я зможу виїхати в ЄС?

Вам не потрібно перебувати певну кількість днів в Україні, ваш тимчасовий захист закінчується і ви в будь який зручний для вас день можете виїжджати з України, просто враховуйте, що після виїзду на території ЄС ви тепер зможете знаходитесь не більше 90 днів, тому, якщо ви плануєте знову отримувати тимчасовий захист - це треба зробити якнайшвидше після повернення в Іспанію 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...