Перейти до публікації

Пояснення з посиланням на закон щодо терміну відсутності в Іспанії після отримання ТІЕ


Alona

Рекомендовані повідомлення

43 минуты назад, Ilona01 сказал:

Доброго дня. Маю таке питання. Я тепер маю Тіе в Іспанії до березня 2024 року. Після його закінчення я зможу його якось поновити якщо в мене небуде офіційної роботи а буду отримувати грошову допомогу?

 

Якщо на той час ще буде діяти тимчасовий прихисток українців в Іспанії - зможете

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alona сказав:

Якщо на той час ще буде діяти тимчасовий прихисток українців в Іспанії - зможете

Зрозуміло. Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
В 07.11.2022 в 09:28, Alona сказал:

можете, якщо документи ще дійсни і ви їх не закривали перед вид'їздом 

 

В 07.11.2022 в 09:28, Alona сказал:

можете, якщо документи ще дійсни і ви їх не закривали перед вид'їздом 

чи можете описати процес відмови від карти резедента будь ласка (виданий на 2 роки)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, cherry сказал:

 

чи можете описати процес відмови від карти резедента будь ласка (виданий на 2 роки)

1. Потрібно зібрати копії всіх документів що видала Іспанія

2. Зповнити заяву на відмову

3. Надіслати поштового листа чи особисто сходити до CREADE, де оформлювали всі документи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.05.2023 в 10:29, Alona сказал:

 

1. Потрібно зібрати копії всіх документів що видала Іспанія

2. Зповнити заяву на відмову

3. Надіслати поштового листа чи особисто сходити до CREADE, де оформлювали всі документи

Як довго триває процес після того як я сходила до цієї структури?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, cherry сказал:

Як довго триває процес після того як я сходила до цієї структури?

Це індивідуально, але не більше 1-2 тижнів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий день. Скажіть, будь ласка, знаходжусь в Іспанії на лікуванні онкології, маю курси хіміотерапії кожні 21день. Вже оформила картку TIE. Питання в тому, чи можна в проміжках між лікуванням бути в Україні і прилітати лише на пару днів для проходження чергової хімії? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2023 в 01:50, Альона П сказал:

Добрий день. Скажіть, будь ласка, знаходжусь в Іспанії на лікуванні онкології, маю курси хіміотерапії кожні 21день. Вже оформила картку TIE. Питання в тому, чи можна в проміжках між лікуванням бути в Україні і прилітати лише на пару днів для проходження чергової хімії? 

Доброго дня, якщо ви не отримуєте фінансову допомогу в цій країні - то можете 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. 

Наразі перебуваю в Іспанії, маю тіє, не отримую жодної допомоги. Найближчий рік мені необхідно буде багато подорожувати, в основному по туристичних візах. За межами Євросоюзу (Азія, Латинська Америка і тп)

Питання наступне: 

- на який термін я можу покинути Іспанію, щоб не втратити тимчасовий захист?

- як часто можна буде здійснювати такі поїздки?

Чи будуть ці поїздки в майбутньому впливати на отримання резиденції в Іспанії? На продовження тимчасового захисту?

Дякую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.06.2023 в 18:43, Olly сказал:

Доброго дня. 

Наразі перебуваю в Іспанії, маю тіє, не отримую жодної допомоги. Найближчий рік мені необхідно буде багато подорожувати, в основному по туристичних візах. За межами Євросоюзу (Азія, Латинська Америка і тп)

Питання наступне: 

- на який термін я можу покинути Іспанію, щоб не втратити тимчасовий захист?

- як часто можна буде здійснювати такі поїздки?

Чи будуть ці поїздки в майбутньому впливати на отримання резиденції в Іспанії? На продовження тимчасового захисту?

Дякую)

Тимчасовий захист діє до березня 2024 року незалежно від того, чи знаходитесь ви в країні, де його отримали, чи виїхали. При відсутностї більше 6 місяців можуть анулювати лише прописку або медичне страхування. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выехал в Украину из Испании на похороны мамы. Выезжал через Венгрию с ТIE. В паспорте поставили штамп о выезде. Заезжал потом с ТIE через Польшу, штамп не поставили. Что мне делать? Официально ли я нахожусь в Испании? Как быть в этой ситуации?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Ник Ник сказал:

Выехал в Украину из Испании на похороны мамы. Выезжал через Венгрию с ТIE. В паспорте поставили штамп о выезде. Заезжал потом с ТIE через Польшу, штамп не поставили. Что мне делать? Официально ли я нахожусь в Испании? Как быть в этой ситуации?

Если у Вас есть документ о временной регистрации - штампы о въезде не ставят, всё в порядке 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Правильно ли я понял, что можно потом выезжать в Украину и обратно? Хотя стоит штамп, что я выехал две недели назад. Что объяснять на границе? Благодарю заранее!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Ник Ник сказал:

Спасибо! Правильно ли я понял, что можно потом выезжать в Украину и обратно? Хотя стоит штамп, что я выехал две недели назад. Что объяснять на границе? Благодарю заранее!

Да, всё верно. Никаких объяснений с Вас не будут требовать, если Вы покажете им свой ТІЕ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Як потрібно продовжувати карту ТІЕ? Є контракт на роботу , живемо і працюємо тут. Хвилююсь щоб після закінчення терміну не прийшлося ще місяць чекати сіту і місяць новий документ. Бо потрібно працювати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, ІваннаГерасимюк сказал:

Як потрібно продовжувати карту ТІЕ? Є контракт на роботу , живемо і працюємо тут. Хвилююсь щоб після закінчення терміну не прийшлося ще місяць чекати сіту і місяць новий документ. Бо потрібно працювати. 

Продовжувати треба там, де ви її оформлювали, і краще заздалегідь звертатися до них з цього приводу, наприклад, за місяц до вашого строку 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Вітаю. Підкажіть,  будь ласка,  чи є статус тимчасового захисту та картка ТІЄ наразі формою ВНЖ для українців ? чи рахуються ціі роки проживаня по прихистку для можливого отримання ПМЖ? чи після закінчення дії ТІЄ у 2024 за бажанням залишиттся в Іспаніі потрібно буде подаватися на ВНЖ на загальних умовах? Дякую. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Julius сказал:

Вітаю. Підкажіть,  будь ласка,  чи є статус тимчасового захисту та картка ТІЄ наразі формою ВНЖ для українців ? чи рахуються ціі роки проживаня по прихистку для можливого отримання ПМЖ? чи після закінчення дії ТІЄ у 2024 за бажанням залишиттся в Іспаніі потрібно буде подаватися на ВНЖ на загальних умовах? Дякую. 

Доброго дня, так, рахуються. Зараз розглядається продовження дії тимчасового прихистку для українців на теріторії ЄС до 2025 року

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня.

А після отримання NIE можна знаходитись в Іспанії та ЄС більше 90 днів в 180 днів?

питання в тому, що не встигаю отримати TIE до відʼїзду. 

буду вдячний за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Нікі сказал:

Доброго дня.

А після отримання NIE можна знаходитись в Іспанії та ЄС більше 90 днів в 180 днів?

питання в тому, що не встигаю отримати TIE до відʼїзду. 

буду вдячний за відповідь

Доброго дня, після отримання - можна, поки чекаєте на реєстрацію - діє правило 90 на 180

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Alona сказав:

Доброго дня, після отримання - можна, поки чекаєте на реєстрацію - діє правило 90 на 180

Тобто зазвичай NIE реєструється за добу. І після того як прийшло підтвердження що воно зареєстроване - правило 90 на 180 не діє?

ми говоримо про NIE (папірець) а не TIE (картку).

 

 

Змінено користувачем Нікі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Нікі сказал:

Тобто зазвичай NIE реєструється за добу. І після того як прийшло підтвердження що воно зареєстроване - правило 90 на 180 не діє?

ми говоримо про NIE (папірець) а не TIE (картку).

 

 

Так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Скажіть будь ласка, чи впустять мене (жінку) назад в Іспанію, якщо я не встигла оформити TIE ( є тільки NIE й заява з поліціі), мені терміново потрібно було повернутися до України на 90 днів (строк перебування в ЄС більше, ніж 90 днів) до того був португальський ТЗ ( від якого я відмовилася перед подачею на іспанський ТЗ)
Питання: чи впустять мене в Іспанію за наявністю тільки зареєстрованої заяви ( NIE. ) без картки TIE? заздалегідь дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Добрий день.Оформив NIE та TIE зараз прохожу курс лікування від онкології,чи залишається можливість продовження лікування після закінчення терміну тимчасового захисту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...