Перейти до публікації

Умови виїзду з Польщі в Україну


Alona

Рекомендовані повідомлення

Громадяни України, які у будь-який момент під час перетину кордону оголосили про виїзд з України з метою отримання захисту у Польщі, можуть упродовж 18 місяців з 24 лютого цього року вільно виїжджати з Польщі і повертатись.

Українці продовжують повертатися із-за кордону додому. Вже понад місяць тих, хто повертається більше, ніж тих, хто їде з України. Про таку тенденцію повідомляють польські прикордонники. З 24 лютого цього року українсько-польський кордон перетнуло понад 3,5 мільйона людей. Хтось поїхав далі на Захід, а хтось залишився у Польщі. Однак нині, українці зважуються повертатися додому, попри те, що російсько-українська війна триває і загроза життю не зникла. Причини різні - туга за батьківщиною та рідними, що лишились в Україні, мовний барєр, відсутність роботи та економічні складнощі, бажання бути вдома. Тож тема програмі «Консульські поради» - правила та умови виїзду українців з Польщі, зокрема, для тих громадян, які отримали фінансову підтримку від польського уряду. Роз'яснення надав Генеральний консул України у Вроцлаві Юрій Токар. 

Інформація від https://www.polskieradio.pl/398/9847/Artykul/2981944 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора,скажіть будь ласка,чи можу я,зі своєю донькою, повернутись до Польщі по внутрішньому українському поспорту та по свідоцтву про народження дитини?Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Ала сказал:

Доброго вечора,скажіть будь ласка,чи можу я,зі своєю донькою, повернутись до Польщі по внутрішньому українському поспорту та по свідоцтву про народження дитини?Дякую

це питання краще уточнити у юриста 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Умови виїзду з Польщі в Україну

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...