Перейти до публікації

Українці зможуть оформити паспорт, знаходячись в країнах ЄС


Alona

Рекомендовані повідомлення

Раніше такої можливості не було і в разі втрати документів потрібно було пройти всі кола пекла, щоб підтвердити громадянство і повернутися в Україну. 

Новою постановою Кабінет Міністрів України запускає ескпериментальний проект щодо оформлення внутрішніх і закордонних паспортів громадянина України закордоном. Донедавна українці, що перебувають за межами України, могли оформити лише закордонні паспорти, а видача документів здійснювалась виключно в дипломатичних установах (посольствах і консульствах).

Відтепер Державною міграційною службою планується відкриття окремих підрозділів ДП “Документ” закордоном, де громадяни України зможуть оформити як внутрішній паспорт, так і закордонний. Список країн, де буде здійснюватись прийом документів на оформлення паспортів, розробляється ДМС в узгодженні з Міністерством закордонних справ.

У разі неотримання паспорта протягом 3 місяців, документ повертають до підрозділу міграційної служби, який його оформив.

Якщо паспорт не забрали протягом року, то паспорт знищують через два роки з дня його оформлення, попередивши про це отримувача. Зазначимо, цей строк не включає строк дії воєнного стану або карантину на території України.

В уряді планують завершити реалізацію пілотного проекту впродовж двох років.

За матеріалами https://mycheaptrip.com.ua/ukraintsi-teper-mozhut-oformyty-pasport-navit-za-kordonom/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...