Перейти до публікації

Які платіжні системи надали пільгові умови українцям для переказів з-за кордону


Alona

Рекомендовані повідомлення

Нацбанк назвав міжнародні платіжні системи, які ввели пільгові умови на переказ коштів в Україну. 

Існує декілька варіантів, як можна переслати кошти з-за кордону в Україну. Можна зробити переказ або через міжнародні системи переказу коштів, або з картки на картку, або через SWIFT за номером IBAN.

Міжнародні платіжні системи, які ввели пільги для переказів в Україну:

Western Union

Відома міжнародна система переказів коштів скасувала плату за послугу “готівка на рахунок” при відправленні переказу в Україну, як у відділенні, так і онлайн.

Також компанія спростила процес виплат, усунувши обмеження – зв’язок між країною призначення та країною виплати. З 23 березня перекази, спрямовані в Україну, можуть бути отримані в сусідніх країнах: Польща, Румунія, Словаччина, Молдова, Угорщина.

За даними компанії, найбільше переказів в Україну через систему Western Union у 2021 році здійснювалось з країн: США, Італія, Німеччина, Польща, Чехія, Туреччина, Ізраїль, Франція, Іспанія.

MoneyGram

Скасовано плату за відправлення переказу на банківські рахунки отримувача в Україні, відкриті в мережі учасників системи. Такі перекази можна здійснити в пункті надання послуг або за допомогою дебетової картки через онлайн платформу MoneyGram.

Топ-країни, з яких здійснювалося найбільше переказів в Україну через систему MONEYGRAM у 2021 році: США, Італія, Німеччина, Ізраїль, Іспанія, Польща, Португалія, Молдова. 

Intel Express

Скасована плата за перекази в Україну на невизначений термін у відділеннях компанії в Грузії, Великобританії, Греції, Італії, Кіпру та Туреччини.

Крім того, за допомогою Intel Express можна безплатно переказати кошти на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку ЗСУ, відкритий НБУ.

RIA

Cкасована плата на перекази в Україну та Польщу (оскільки тисячі українців перетнули польський кордон, шукаючи там захистку). Плата за перекази в Україну із Ізраїлю знижена до 1,5%. Крім того, партнери системи RIA в Польщі, Румунії, Болгарії, Косово, Північній Македонії, Чорногорії також скасували плату за перекази в Україну.

Основні країни відправки переказів в Україну через RIA: Бельгія, Великобританія, Іспанія, Італія, Канада, Німеччина, Польща, Франція, США.

MEEST

Діють окремі умови та тарифи для переказів в Україну з Канади та штатів Нью Джерсі, Огайо, Ореґон та Вашингтон у США. Ознайомитись з тарифами можна на сайті компанії. Наразі системою опрацьовуються питання щодо зниження тарифів на перекази в Україну.

Sigue Money Transfer

Скасовано плату при відправленні переказів в Україну як на банківський рахунок, так і при виплаті переказу готівкою. Пільги на перекази зі США в Україну діятиме попередньо до 20 червня 2022.

Більш детатальна інформація про перекази в Україну та відповіді на поширенні запитання за посиланням.

https://veterdoit.com/yaki-platizhni-systemy-nadaly-pil-hovi-umovy-ukraintsiam-dlia-perekaziv-z-za-kordonu/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...