Перейти до публікації

Як знайти житло у Франції


Alona

Рекомендовані повідомлення

Якщо в переселенця є кошти, квартиру можна орендувати. Найкраще запитати у знайомих – можливо, у них хтось здає квартиру у Франції. Так можна заощадити на виплатах агенту з нерухомості. Зазвичай вони просять від 50% до 100% вартості оренди на місяць. 

Якщо знайомих немає, потрібно дивитись оголошення на сайтах пошуку нерухомості: 

Seloger.com – найбільший портал нерухомості у світі, приблизно 40 тис. пропозицій у Франції; 

Paruvendu.fr – другий за розміром сайт у Франції, тут можна знайти не лише житло, а й різноманітні товари; 

Fnaim.fr – сайт Національної федерації нерухомості Франції, приблизно 70 тис. оголошень;  

Superimmo.com – ще один портал нерухомості, приблизно 80 тис. оголошень.  

Щоб зняти квартиру у Франції, потрібно бути готовим сплачувати не тільки орендну плату і комунальні платежі щомісяця, але й залишити депозит.

Якщо переселенець уже отримав тимчасовий захист і має можливість винайняти житло самостійно, держава частково компенсує орендну плату. Для цього потрібно звернутись до відділу соціального захисту – CAF – і подати відповідну заяву. Розмір допомоги визначать залежно від доходів і складу сім’ї. 

Якщо в переселенця немає грошей, пошук житла для нього складається з трьох етапів: 

  Притулок на одну чи дві доби у центрах прихистку – одразу після приїзду. Це можуть бути кімнати в готелях або спальні місця у спортзалах. 

  Тимчасове житло на декілька місяців. Наприклад, на базах відпочинку. Зазвичай у таких місцях проживають декілька сімей одночасно: у них може бути спільна кухня. 

  Тимчасове окремо житло мінімум на три місяці. Може бути окрема кімната, номер у готелі або квартира. 

Допомогти знайти житло можуть і за номерами: 115 або 0805363131.

https://mc.today/uk/ukrayintsi-u-frantsiyi-povna-instruktsiya-dlya-pereselentsiv/amp/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
18.05.2022 в 10:36, Alona сказав:

Розбираємось покроково:

Найперше, що вам потрібно зробити, – подати заявку в одну з волонтерських організацій – “Nova Ukraine” або “Марш жінок” (остання обробляє лише запити на житло від жінок). У заявці у вас запитають: 

- прізвище імʼя як у закордонному паспорті + номер та скан першої сторінки закордонного паспорта;

- номер телефону;

- дату виїзду з України – потрібно надати скан штампа у паспорті, який підтверджує дату виїзду або ж поділитися геолокацією, що ви досі в Україні;

- вказати кількість людей, для яких потрібне житло, та їхні імена;

- вказати країну, де плануєте орендувати житло.

Всі вказані дані волонтери уважно перевіряють задля уникнення шахрайських дій. Заявку можуть розглядати кілька тижнів або і більше місяця через величезну кількість запитів.

2. Якщо Вашу заявку схвалять, то на пошту Ви отримаєте два листа – один від Airbnb, інший – від волонтерської організації. Airbnb надішле запрошення на отримання ваучера – ви маєте клікнути за посиланням і прийняти інвайт (система перекине вас на акаунт Airbnb, якщо він уже є, або ж запропонує створити новий).

ВАЖЛИВО: акаунт Airbnb має бути зареєстрований на ту пошту, яку ви вказували у Гугл-формі – інакше система може дати збій. 

3. Бронювання житла відбувається, як і зазвичай через Airbnb. Через пошук ви знаходите житло у потрібно вам місті, на потрібні дати та на суму, що не перевищує вказану у вашому ваучері (за приклад візьмемо 1400€).

4. Натискаєте “Забронювати”, далі обовʼязково ставите пташечку біля “Це житло Airbnb.org” – тоді сервіс не брати з вас сервісний збір. У формі оплати обираєте “Open Homes Ukraine Response” і гроші будуть автоматично списані з вашого ваучера. 

ВАЖЛИВО: валюта під час оплати має бути євро (можна змінити в налаштуваннях – часто там бувають гривні або долари), бо ваш ваучер виданий саме в євро. 

5. Вуаля! Ви успішно забронювали житло. Заселення відбувається звичним способом – Вам напише господар і надішле всі необхідні інструкції. 

ВАЖЛИВО: ваучер разовий, тому не вийде забронювати житло кілька разів у різних місцях. Якщо ви надумаєте скасувати бронювання, гроші не повернуться (лише якщо бронювання скасує господар). Тому уважно все продумайте перед тим, як бронювати. 

Запитання щодо ваучерів для Airbnb:

1. Чи можу я орендувати пізніше ніж дати зазначені в ваучері? Так, дати в ваучері це дати коли він має бути використаним, тобто ви маєте сплатити за його допомогою. Але дати оренди залежать тільки від вас і не обмежені строком вказаним на ваучері. AirBnB пише примірно про 2 тижні, але реально ви обмежені лише вартістю ваучера і можете використати ваучер хоч на місяць. Сплачувати більше місяця може бути проблемою, оскільки Airbnb в такій ситуації поділяє оплату на декілька часток і друга частина може не пройти якщо ваучер на цю дату вже не буде дійсний. Намагайтесь орендувати в межах 2-4 тижнів.   

2. Чи можу я використати ваучер на дві броні? Ні, ваучер одноразового використання. НЕ БРОНЮЙТЕ ЛИШЕ НА 1-2 ДНІ, бо решта вартості ваучеру буде втрачена. Ви та члени вашої родини також не можуть подати на новий ваучер, біженців значно більше ніж ваучерів.  

3. Що означає помилка, що не проходить оплата? Якщо валюта вашого еканту в доларах, а ваучер в євро, ви можете побачити цю помилку. Змініть валюту екаунту щоб співпадала з ваучером.   

4. Чи можу я використати ваучер в інший країні? Так, інформація про країну збиралась лише для статистики та не повʼязана до ваучеру. Ви можете орендувати де завгодно.   

5. Що буде якщо хост скасує мою бронь? Якщо скасування було з боку орендодавця, гроші мають повернутись на ваучер протягом 1-3 днів і ви зможете зробити іншу бронь.Якщо ви скасуєте свою бронь, то залежно від умов броні гроші можуть не повернутись на ваучер і він буде врахований використаним.

За інформацією https://mycheaptrip.com.ua/pokrokova-instruktsiia-iak-otrymaty-vaucher-dlia-airbnb-do-2000e/

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Невже ці програми працюють? З початку липня пишу листи на пошту, в ФБ… відповіді-0!                          У серпні не маю місця де жити, дуже прошу допомоги!

З повагою, Світлана

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Світлана Бієлова сказал:

Доброго дня! Невже ці програми працюють? З початку липня пишу листи на пошту, в ФБ… відповіді-0!                          У серпні не маю місця де жити, дуже прошу допомоги!

З повагою, Світлана

зараз через велику кількисть переселенців важко знайти житло, спробуйте пошукати ще на одному з цих ресурсів 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Українці у Франції можуть отримати компенсацію за оренду житла від Фонду допомоги сім'ям (CAF).

Тут можна порахувати суму компенсації: https://cutt.ly/gZLfke2

Необхідні документи:

📍 дозвіл на тимчасовий захист;

📍 декларація про доходи та сплату податків за останній рік;

📍 договір оренди житла;

📍 довідку про склад сім’ї;

📍 відкритий рахунок у банку.

Подати заявку можна тут: https://cutt.ly/cZLfg4A

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...