Перейти до публікації

С 1 июня за проезд на машинах с украинскими номерами на платных дорогах Польши надо будет платить


Alona

Рекомендовані повідомлення

За проезд транспортных средств, перевозящих гуманитарную помощь в Украину, не нужно платить за платные дороги в Польше. Министерство инфраструктуры Польши сообщает, что с 1 июня пользователи транспортных средств с украинскими номерами на платных дорогах в Польше будут обязаны оплачивать дорожные сборы на условиях, применимых к другим участникам дорожного движения.

ВАЖНО: Изменение не касается транспортных средств, перевозящих гуманитарную помощь гражданам Украины. Вне зависимости от страны регистрации такие транспортные средства не будут платить за платные дороги в Польше при условии предварительного уведомления за 24 часа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

❗️Оплатить проезд по платной дороге можно в специальных пунктах оплаты, которые располагаются при въезде на автомагистраль (шлагбаумы) или при въезде и выезде. При въезде нужно купить талон, который необходимо сохранять весь отрезок пути пути – он служит доказательством оплаты дороги. В случае отсутствия талона оплачивается максимальная стоимость дороги в зависимости от категории авто. 

Оплатить проезд можно как картой, так и наличными в евро, злотых или долларах. Сдача выдается только в злотых. 

💶Средняя стоимость проезда по магистрали/отрезку магистрали составляет 7 евро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Добрий вечір. Якщо я знаходжуся у Німеччині з дітьми, а в Польщі знаходиться машина з українською реєстрацією, на яку в мого чоловіка є довіреність (була видана в українському консульстві Словенії) , чи зможу я приїхати на громадському транспорті до Польщі, забрати машину і на ній вже повернутися з Польщі до Німеччини,  чи тільки до України? У мене на руках є документи: довіреність на мого чоловіка, тех.паспорт, свідоцтво про шлюб, що підтверджує мою ступінь споріднення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Інна Терлецька сказал:

Добрий вечір. Якщо я знаходжуся у Німеччині з дітьми, а в Польщі знаходиться машина з українською реєстрацією, на яку в мого чоловіка є довіреність (була видана в українському консульстві Словенії) , чи зможу я приїхати на громадському транспорті до Польщі, забрати машину і на ній вже повернутися з Польщі до Німеччини,  чи тільки до України? У мене на руках є документи: довіреність на мого чоловіка, тех.паспорт, свідоцтво про шлюб, що підтверджує мою ступінь споріднення.

добрий вечір, зможете, у таких країнах як Німеччина чи Польща закони дозволяють користуватися машиною навіть якщо людина не є її власником і зайвих документів не треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...