Перейти до публікації

Як повернутися в Україну з домашніми тваринами


Alona

Рекомендовані повідомлення

Багато українців, які виїхали з країни після 24 лютого разом із своїми домашніми тваринами, сьогодні повертаються додому.

Вимоги щодо ввезення на митну територію України домашніх тварин, призначених для некомерційного переміщення, встановлені главою 24 Вимог щодо ввезення на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 No 553, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.04.2019 за No 346/33317. Зразок міжнародного сертифіката для ввезення (пересилання) на митну територію України собак, котів та тхорів, призначених для некомерційного переміщення, оприлюднено на офіційному сайті Держпродспоживслужби за посиланням.

Проте, враховуючи діючий в Україні воєнний стан, повернення домашніх тварин в Україну у супроводі їх власників, які вибули з України починаючи з 24 лютого, можливе за умови супроводу документами, виданими в країнах-членах ЄС, які підтверджують належну ідентифікацію тварин, а також наявність профілактичного щеплення проти сказу (відповідно до умов тимчасових процедур щодо переміщення домашніх тварин до ЄС, розміщених за посиланням).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...