Перейти до публікації

Нові умови проживання для біженців в Німеччині


Alona

Рекомендовані повідомлення

 

Jobcenter буде, умовно, вашим роботодавцем. Якщо маєте інший дохід, то зобов'язані надати відомості: звідки, у якому розмірі тощо. Ви зобов'язані будете відвідувати курси німецької мови, а після їх завершення шукати роботу. Jobcenter пропонуватиме Вам роботу, і ви зобов'язані туди відправляти Bewerbung (резюме).

- Ви не маєте права пропускати/ігнорувати Termin.

- Ви зобов'язані надавати свій лікарняний у Jobcenter у разі хвороби.

- Вам оплачують житло, курси, навчання, дають допомогу у розмірі прожиткового мінімуму.

- Якщо Ви знаходите роботу, Вас не позбавляють миттєво допомоги, ваш Berater (консультант) проводить перерахунок.

- Після 3 Ваших відмов від наданих вакансій від відомства вас можуть позбавити допомоги (30%).

- Ви не маєте права залишати Німеччину, не повідомивши вашого Berater.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер! Я сейчас проживаю в Нидерландах в лагере для беженцев имею статус временной защиты. Если я здесь откажусь от статуса и приеду в Германию в лагерь то дадут ли мне социальные льготы для беженцев из Украины по 24 параграфу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.06.2022 в 22:02, TatianaN сказал:

Добрый вечер! Я сейчас проживаю в Нидерландах в лагере для беженцев имею статус временной защиты. Если я здесь откажусь от статуса и приеду в Германию в лагерь то дадут ли мне социальные льготы для беженцев из Украины по 24 параграфу?

Добрый вечер, для начала вам необходимо отказаться от статуса в Нидерландах, и уточнить заранее в той земле, куда вы планируете прибыть в Германию, принимают ли они тех, кто ранее получил статус в другой стране 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день! я пыталась найти официальную службу которая смогла бы мне ответить но увы, муниципалитет отвечает только за свой город, а в какой другой обратиться я не могу найти ссылку. вы можете мне помочь дать ссылку на официальный орган власти куда я могла бы обратиться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня підкажіть будь ласка якщо я приїхала з донькою у Чехію та отримала прихисток  отримувала двічі соц допомогу,але тут нема роботи і я дуже хочу переїхати у Німеччину на постійне місце проживання  .Чи прийме мене Німеччина чи надасть прихисток по параграфу 24 ?

 

 

Змінено користувачем Iryna6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, TatianaN сказал:

добрый день! я пыталась найти официальную службу которая смогла бы мне ответить но увы, муниципалитет отвечает только за свой город, а в какой другой обратиться я не могу найти ссылку. вы можете мне помочь дать ссылку на официальный орган власти куда я могла бы обратиться?

Найти необходимый социаламт вы можете перейдя по этой ссылке https://bamf-navi.bamf.de/de/Themen/Behoerden/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Iryna6 сказал:

Доброго дня підкажіть будь ласка якщо я приїхала з донькою у Чехію та отримала прихисток  отримувала двічі соц допомогу,але тут нема роботи і я дуже хочу переїхати у Німеччину на постійне місце проживання  .Чи прийме мене Німеччина чи надасть прихисток по параграфу 24 ?

 

 

Треба заздалегідь дізнаватися, чи приймає ще українців той регіон в Німеччині, в який ви плануєте їхати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Alona сказал:

Треба заздалегідь дізнаватися, чи приймає ще українців той регіон в Німеччині, в який ви плануєте їхати 

Добрый вечер. Проживаю в приграничной с Россией зоне в Украине. Хочу уехать в Германию с несовершенно летним ребенком. Куда именно не знаю. Как узнать где могут нас принять ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, AlenaBorovik сказал:

Добрый вечер. Проживаю в приграничной с Россией зоне в Украине. Хочу уехать в Германию с несовершенно летним ребенком. Куда именно не знаю. Как узнать где могут нас принять ?

Добрый день, рекомендуют выбирать не крупные города, в которых много уже беженцев, а маленькие города и деревни

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alona сказал:

Добрый день, рекомендуют выбирать не крупные города, в которых много уже беженцев, а маленькие города и деревни

Спасибо за рекомендацию. А я могу связаться с кем то и уточнить какой именно городок может нас поместить или это только по приезду распределят? И куда обратиться за помощью когда приехала в Берлин?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, AlenaBorovik сказал:

Спасибо за рекомендацию. А я могу связаться с кем то и уточнить какой именно городок может нас поместить или это только по приезду распределят? И куда обратиться за помощью когда приехала в Берлин?

поискать места, где принимают украинских беженцев, вы можете здесь 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, приехала из Украины в Италию,пока получила только кодиче фискале,,материальной помощи не получала.Могу ли я рассчитывать на помощь в Германии?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Людмила ярмийчук сказал:

Здравствуйте, приехала из Украины в Италию,пока получила только кодиче фискале,,материальной помощи не получала.Могу ли я рассчитывать на помощь в Германии?

 

здравствуйте, если вы закроете регистрацию в Италии и заново откроете в Германии - можете 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...