Перейти до публікації

Виплати в Італії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Щоб отримати виплату, достатньо буде після отримання SMS зайти в будь-яке поштове відділення та пред’явити закордонний паспорт, ( за відсутності закордонного паспорту - тимчасове посвідчення особи отримане у українському консульстві ) речевута з кодічє фіскалє (або пермесо, хто вже отримав)

У вас буде 2 місяці, щоб отримати фінансову підтримку, після чого внесок буде скасовано.

Подробиці читайте тут

https://www.protezionecivile.gov.it/it/comunicato-stampa/protezione-civile-al-lerogazione-del-contributo-gli-ucraini-0

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 31.05.2022 в 08:51, Alona сказал:

Щоб отримати виплату, достатньо буде після отримання SMS зайти в будь-яке поштове відділення та пред’явити закордонний паспорт, ( за відсутності закордонного паспорту - тимчасове посвідчення особи отримане у українському консульстві ) речевута з кодічє фіскалє (або пермесо, хто вже отримав)

У вас буде 2 місяці, щоб отримати фінансову підтримку, після чого внесок буде скасовано.

Подробиці читайте тут

https://www.protezionecivile.gov.it/it/comunicato-stampa/protezione-civile-al-lerogazione-del-contributo-gli-ucraini-0

 

Добрый день я подала на выплату,але выплата пришла только мне, а на детей не пришла так как в подаче документов в этой платформе у меня не были указаны 2 несовершеннолетних детей и програма не дала доступ что бы их вписать. Что можно сделать что бы я получила выплату на детей тоже ???? nataliatonu795@gmail.com 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Наталья Тону сказал:

Добрый день я подала на выплату,але выплата пришла только мне, а на детей не пришла так как в подаче документов в этой платформе у меня не были указаны 2 несовершеннолетних детей и програма не дала доступ что бы их вписать. Что можно сделать что бы я получила выплату на детей тоже ???? nataliatonu795@gmail.com 

добрый день, вам необходимо теперь обратиться в госорган, в котором выдают регистрацию, и предоставить недостающие документы на детей 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Скажите пожалуйста после регистрации через какое время дают выплаты? Одним дали,а я ещё жду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.07.2022 в 21:45, Константинова Юля сказав:

Скажите пожалуйста после регистрации через какое время дают выплаты? Одним дали,а я ещё жду.

Добрый день, да, помощь в Каритас не исключает выплаты.

К сожалению, многие сталкиваются с задержками в выплатах, сроки непредсказуемы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...