Перейти до публікації

Хто може працевлаштуватись в Ізраїлі


Alona

Рекомендовані повідомлення

У контексті раніше анонсованого рішення МВС Ізраїлю про надання права на тимчасове працевлаштування громадянам України, які вимушено перебувають в Ізраїлі через військову агресію рф в Україні, надаємо додаткові роз’яснення.

1. Хто може працевлаштуватись?

Усі громадяни України, які легально перебували в Ізраїлі станом на 24.02.2022, а також ті, хто в’їхав пізніше.

2. Чи потрібен спеціальний дозвіл? Чи треба звертатися до МВС для отримання дозволу на роботу?

Виходячи з наявної інформації та позиції МВС Ізраїлю, громадянам України не потрібно звертатися до відділень МВС та отримувати дозволи на працевлаштування.

3. Які документи потрібні для працевлаштування?

Для оформлення на роботу Вам необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Також Посольство НАПОЛЕГЛИВО рекомендує оформлювати ваші трудові відносини із роботодавцем , а саме підписувати договір (трудовий контракт). У разі порушення ваших прав, підписані роботодавцем документи допоможуть вам захистити ваші права в судових інстанціях Ізраїлю.

4. Скільки можна працювати?

МВС Ізраїлю наразі продовжено термін перебування в Ізраїлі тимчасово переміщеним громадянам України до 30 червня 2022 р. Тобто наразі Ви можете працювати до 30.06.2022. У разі продовження військових дій в Україні термін перебування громадян України має бути продовжений МВС Ізраїлю.

5. Які права у тих , хто працює? Що робити , якщо ваші права порушені?

Згідно із законодавством Ізраїлю, усі іноземні робітники мають такі ж самі права як і громадяни Ізраїлю. У разі порушення ваших прав, ви можете скористатися послугами місцевих адвокатів для подання скарги до судових інстанцій.

6. Чи потрібно звертатися до МВС щоб продовжити туристичну візу?

Як вже зазначалося, усі громадяни України, які легально перебували в Ізраїлі станом на 24.02.2022, а також ті, хто в’їхав в країну після 24.02.2022 автоматично продовжено візу до 30.06.2022. Тобто, вам не потрібно звертатися до відділень МВС Ізраїлю для продовження терміну дії туристичної візи. У разі продовження військових дій в Україні термін перебування громадян України має бути продовжений МВС Ізраїлю.

Джерело: https://www.facebook.com/UkraineInIsrael

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...