Перейти до публікації

Аналог приложения "Дія" в Польше - "mObywatel"


Alona

Рекомендовані повідомлення

Приложение доступно для украинцев, оно будет содержать важные персональные данные - имя, фамилию, номер PESEL, дату и место рождения, гражданство.  Также украинцы могут использовать электронные рецепты на лекарства и добавлять covid-серификат европейского образца, если вакцинация или тестирование было сделано на территории Польши.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українцям стали доступні нові функції у додатку mObywatel — аналозі української Дії. Тепер за допомогою додатку українці зможуть скористатися електронним рецептом на ліки. Для цього в аптеці достатньо показати QR-код у додатку замість номера PESEL з кодом доступу. Також на тих самих підставах, що і громадяни Польщі, українці зможуть отримати в mObywatel ковід-сертифікат зразка Європейського Союзу (UCC). Щоб отримати ковід-сертифікат, потрібно зробити щеплення або тест за польською системою охорони здоров'я.

В додатку для українців доступний також персональний документ з ім'ям та прізвищем, номером PESEL, датою і місцем народження і громадянством. mObywatel доступний для повнолітніх біженців з України, що приїхали до Польщі після 24 лютого, мають PESEL і активний довірений профіль (Profil Zaufany).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...