Перейти до публікації

Франція: медична допомога для українців


Alona

Рекомендовані повідомлення

Надавши посвідку на тимчасове проживання (APS), ви користуєтеся повним покриттям витрат на медичне обслуговування завдяки медичній страховці Assurance Maladie в рамках універсальної системи захисту здоров’я (Puma) та додаткового солідарного медичного страхування (CSS) Медичне страхування забезпечує повнe необхідне вам лікування, таке як консультації у лікаря, хірурга-стоматолога, акушера, а також, отримання ліків за рецептом чи лабораторні обслідування. Медичне страхування покриває витрати, пов’язані з вашими окулярами, зубними протезами, слуховими апаратами та медичними приладами.

Ви також можете скористатися медичною та психологічною підтримкою.

Якщо у вас ще нема дозволу на тимчасове проживання із зазначенням «одержувач тимчасового захисту», а вам необхідна невідкладна чи поточна медична допомога, вам недбхідно звернутися до найближчої державної лікарні, маючи при собі паспорт чи інше посвідчення особистості.

Зверніться до найближчої каси Caisse Primaire d’Assurance Maladiе або на сайті ameli.fr.

Інформація від порталу Pour l'Ukraine

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Доброго дня,
Я українка, маю посвідку на тимчасове проживання (APS), страховку Assurance Maladie та додаткове солідарне медичне страхування. 
У мене виникли проблеми  із зором і я взяла візит до офтальмолога  у клініці Ovision Lyon. За підсумками обстеження лікар виявив катаракту лівого ока та порадив зробити операцію. Я спитала чи є це платно для мене, адже у моєму attestation медичного страхування написано  "CSS sans participation financiere du ..." - "без фінансової участі до ...". Доктор  порадив звернутися з цим питанням безпосередньо до страхової компанії. Я не можу знайти на сайті ameli.fr ніякої адреси для листування. Щось можете порадити?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.07.2022 в 12:17, ViktoriyaLe сказал:

Доброго дня,
Я українка, маю посвідку на тимчасове проживання (APS), страховку Assurance Maladie та додаткове солідарне медичне страхування. 
У мене виникли проблеми  із зором і я взяла візит до офтальмолога  у клініці Ovision Lyon. За підсумками обстеження лікар виявив катаракту лівого ока та порадив зробити операцію. Я спитала чи є це платно для мене, адже у моєму attestation медичного страхування написано  "CSS sans participation financiere du ..." - "без фінансової участі до ...". Доктор  порадив звернутися з цим питанням безпосередньо до страхової компанії. Я не можу знайти на сайті ameli.fr ніякої адреси для листування. Щось можете порадити?
 

спробуйте пошукати на їх офіційному сайті інформацію про операції чи пошукати їх контактний телефон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на офіційному сайті немає адресі e-mail, тільки для листування та адреси офісів. Телефон загальний є, однак я володію французською на рівні В1, який як по мені, не дозволяє вільно спілкуватися на медичні теми зі специфічними термінами. Окрім того, я вважаю, що паперове підтвердження більш переконає доктора. в будь якому разі, дякую за відгук.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, ViktoriyaLe сказав:

на офіційному сайті немає адресі e-mail, тільки для листування та адреси офісів. Телефон загальний є, однак я володію французською на рівні В1, який як по мені, не дозволяє вільно спілкуватися на медичні теми зі специфічними термінами. Окрім того, я вважаю, що паперове підтвердження більш переконає доктора. в будь якому разі, дякую за відгук.

У них есть чат с оператором на сайте для ведения онлайн переписки. Попробуйте воспользоваться им.

image.thumb.png.9c31be76e40137fc09b95f99025e6476.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Yuriy сказав:

У них есть чат с оператором на сайте для ведения онлайн переписки. Попробуйте воспользоваться им.

image.thumb.png.9c31be76e40137fc09b95f99025e6476.png

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...