Перейти до публікації

Як отримати ваучер на безкоштовне житло від для Airbnb до 2000€


Alona

Рекомендовані повідомлення

Розбираємось покроково:

Найперше, що вам потрібно зробити, – подати заявку в одну з волонтерських організацій – “Nova Ukraine” або “Марш жінок” (остання обробляє лише запити на житло від жінок). У заявці у вас запитають: 

- прізвище імʼя як у закордонному паспорті + номер та скан першої сторінки закордонного паспорта;

- номер телефону;

- дату виїзду з України – потрібно надати скан штампа у паспорті, який підтверджує дату виїзду або ж поділитися геолокацією, що ви досі в Україні;

- вказати кількість людей, для яких потрібне житло, та їхні імена;

- вказати країну, де плануєте орендувати житло.

Всі вказані дані волонтери уважно перевіряють задля уникнення шахрайських дій. Заявку можуть розглядати кілька тижнів або і більше місяця через величезну кількість запитів.

2. Якщо Вашу заявку схвалять, то на пошту Ви отримаєте два листа – один від Airbnb, інший – від волонтерської організації. Airbnb надішле запрошення на отримання ваучера – ви маєте клікнути за посиланням і прийняти інвайт (система перекине вас на акаунт Airbnb, якщо він уже є, або ж запропонує створити новий).

ВАЖЛИВО: акаунт Airbnb має бути зареєстрований на ту пошту, яку ви вказували у Гугл-формі – інакше система може дати збій. 

3. Бронювання житла відбувається, як і зазвичай через Airbnb. Через пошук ви знаходите житло у потрібно вам місті, на потрібні дати та на суму, що не перевищує вказану у вашому ваучері (за приклад візьмемо 1400€).

4. Натискаєте “Забронювати”, далі обовʼязково ставите пташечку біля “Це житло Airbnb.org” – тоді сервіс не брати з вас сервісний збір. У формі оплати обираєте “Open Homes Ukraine Response” і гроші будуть автоматично списані з вашого ваучера. 

ВАЖЛИВО: валюта під час оплати має бути євро (можна змінити в налаштуваннях – часто там бувають гривні або долари), бо ваш ваучер виданий саме в євро. 

5. Вуаля! Ви успішно забронювали житло. Заселення відбувається звичним способом – Вам напише господар і надішле всі необхідні інструкції. 

ВАЖЛИВО: ваучер разовий, тому не вийде забронювати житло кілька разів у різних місцях. Якщо ви надумаєте скасувати бронювання, гроші не повернуться (лише якщо бронювання скасує господар). Тому уважно все продумайте перед тим, як бронювати. 

Запитання щодо ваучерів для Airbnb:

1. Чи можу я орендувати пізніше ніж дати зазначені в ваучері? Так, дати в ваучері це дати коли він має бути використаним, тобто ви маєте сплатити за його допомогою. Але дати оренди залежать тільки від вас і не обмежені строком вказаним на ваучері. AirBnB пише примірно про 2 тижні, але реально ви обмежені лише вартістю ваучера і можете використати ваучер хоч на місяць. Сплачувати більше місяця може бути проблемою, оскільки Airbnb в такій ситуації поділяє оплату на декілька часток і друга частина може не пройти якщо ваучер на цю дату вже не буде дійсний. Намагайтесь орендувати в межах 2-4 тижнів.   

2. Чи можу я використати ваучер на дві броні? Ні, ваучер одноразового використання. НЕ БРОНЮЙТЕ ЛИШЕ НА 1-2 ДНІ, бо решта вартості ваучеру буде втрачена. Ви та члени вашої родини також не можуть подати на новий ваучер, біженців значно більше ніж ваучерів.  

3. Що означає помилка, що не проходить оплата? Якщо валюта вашого еканту в доларах, а ваучер в євро, ви можете побачити цю помилку. Змініть валюту екаунту щоб співпадала з ваучером.   

4. Чи можу я використати ваучер в інший країні? Так, інформація про країну збиралась лише для статистики та не повʼязана до ваучеру. Ви можете орендувати де завгодно.   

5. Що буде якщо хост скасує мою бронь? Якщо скасування було з боку орендодавця, гроші мають повернутись на ваучер протягом 1-3 днів і ви зможете зробити іншу бронь.Якщо ви скасуєте свою бронь, то залежно від умов броні гроші можуть не повернутись на ваучер і він буде врахований використаним.

За інформацією https://mycheaptrip.com.ua/pokrokova-instruktsiia-iak-otrymaty-vaucher-dlia-airbnb-do-2000e/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...