Перейти до публікації

Нідерланди: реєстрація


Alona

Рекомендовані повідомлення

Ви зареєструвалися в муніципалітеті, отримали ідентифікаційний код (BSN) і вас внесено до реєстру (BRP)?

Тепер всі нідерландські офіційні установи автоматично матимуть доступ до цих даних. Але ви все ще повинні подати заявку на отримання статусу тимчасового захисту у міграційну службу (IND), тому що реєстрація у муніципалітеті лише надає вам ідентифікаційний код (BSN), а не власне статус тимчасового захисту з правом на проживання і роботу в Нідерландах. Без отримання цього статусу від міграційної служби та пов’язаного з цим статусом тимчасового дозволу на проживання ви через кілька місяців втратите право на проживання й роботу в Нідерландах.

Починаючи з 16 травня міграційна служба тим, хто вже отримав BSN, почне розсилати поштою листи на адресу реєстрації з запрошенням прийти до них та заповнити й підписати заявку на отримання тимчасового захисту. Також служба перевірить, чи не становите ви небезпеку для громадського порядку.

Якщо все добре, ви негайно отримаєте доказ того, що ви можете жити і працювати в Нідерландах. Міграційна служба планує вклеювати у паспорти стікери, які будуть підтвердженням отримання вами статусу тимчасового захисту та дозволу на проживання. Уряд Нідерландів знає, що у великої кількості переміщених осіб з України немає закордонного паспорту, тому міграційна служба наразі працює над формою допомоги таким людям.

У листі будуть контакти найближчої локації IND. Туди треба буде зателефонувати або записатися через веб-сайт. DigiD для запису через сайт не буде потрібен.

Листи отримають не всі одразу, IND хоче уникнути перевантаження плюс намагається відкрити більше локацій по регіонах. Процес займе певний час, можливо, досить тривалий.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...