Перейти до публікації

Відповіді щодо фінансової підтримки ООН для українців в Польщі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Газета "Наш Вибір" зібрала відповіді на часті питання про спеціальну програму фінансової підтримки від Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Як зрозуміти, що моя заявка прийнята та обробляється?

Одразу після заповнення анкети не можна перевірити, чи заявка була прийнята. Жодних повідомлень на телефон або на пошту не приходить. Підтвердження про прийняття заявки може найдіти лише через декілька тижнів. 

Що робити, коли після заповнення заявки, знову висвічується перша сторінка і пуста форма?

Нічого. Так мусить бути. Для подачі заявки на отримання допомоги необхідно заповнити спеціальну форму. Її недоліком є те, що після заповнення сторінка одразу оновлюється і знову висвітлюється незаповнена форма. В інструкції до заповнення, що розміщена на сайті Управління ООН, зазначають, що після натискання кнопки «Надіслати» (Submit), форма автоматично оновиться. Хвилюйтись не потрібно – це означає, що ви успішно надіслали свою інформацію.

Скільки чекати на підтвердження і призначення зустрічі?

Точний термін призначення зустрічі та отримання допомоги наразі невідомий. Через велику кількість заявок це може тримати від декількох тижнів до місяця. 

Я отримав/ла СМС повідомлення від УВКБ ООН з посиланням. Що робити?

Не переживайте та спокійно заповнюйте анкету. Зверніть увагу, що анкету необхідно заповнити протягом 7 днів з моменту отримання і зробити це можна лише один раз. Інакше ваш запит на зустріч буде скасовано.

В анкеті необхідно ще раз вказати свій номер телефону, підтвердити кількість осіб у родині та вказати їхній вік та стать.

Я заповнив/ла анкету. Що робити далі?

Після заповнення анкети, яку ви отримали в СМС-повідомленні, необхідно чекати на повторне СМС з місцем, датою та конкретними годинами зустрічі. Таке повідомлення може прийняти протягом декількох тижнів, або навіть місяців. 

Мене викликали на зустріч. Що брати з собою?

Після отримання повідомлення з інформацією про зустріч, необхідно у вказаний термін прийти до одного з пунктів видачі допомоги. Зараз ці пункти існують у Варшаві та Кракові, але їхнє відкриття планується також в інших містах. На зустріч обов’язково повинні прийти всі члени родини, зазначені у заявці, включаючи маленьких дітей. З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу та документ, що підтверджує ваш в’їзд в Польщу після 24 лютого (це може бути печатка в закордонному паспорті, довідка від прикордонної служби тощо). Крім цього необхідно мати польський номер телефону. Кожна доросла особа повинна мати свій номер. 

Як зняти гроші з рахунку?

Під час зустрічі вам прийде повідомлення з унікальним 9-значним паролем. Не повідомляйте його нікому! Принаймні за день після реєстрації вам прийде SMS повідомлення з кодом BLIK та сумою грошової допомоги. Після отримання SMS ви маєте лише 7 днів, для того, щоб зняти допомогу в банкоматі (підходять банкомати банків Santander Bank Polska, PKO BP, Millenium, BNP Paribas, mBank, ING, SGB, а також у мережах Euronet і Planet Cash).

УВАГА! Ви можете використати код BLIK лише один раз – зніміть одразу всю суму. Через місця ви отримаєте новий код BLIK і зможете зняти наступну частину допомоги.

Якщо ви змінили номер телефону, втратили код BLIK або пароль, то зверніться до центру реєстрації допомоги від УВКБ ООН. 

У разі виникнення технічних проблем з банком або кодом BLIK звертайтесь за телефоном +48 618 565 266.

 

 

POL_CwC_Accessing-UNHCR-Cash_Ukr_24-Mar.webp

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...