Перейти до публікації

Медичні послуги для українців у Польщі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Право на отримання послуг в Польщі мають громадяни України, які безпосередньо перетнули українсько-польський кордон 24 лютого 2022 року та після 24 лютого 2022 року на підставі закордонного паспорту зі штампом Прикордонної служби Республіки Польщі або довідки, виданої Прикордонною службою Республіки Польщі, і додатково з 16 березня 2022 на підставі номера PESEL, e-документу, який засвідчує статус особи з відповідними правами або надрукованого підтвердження довіреного профілю.  

З 9 березня 2022 року Національний фонд охорони здоров’я запустив інфолінію для онкохворих пацієнтів з України за безкоштовним номером телефону:

800 190 590

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/infolinia-nfz-dla-pacjentow-onkologicznych-z-ukrainy,8156.html

Контакти координаторів з питань біженців у Онкологічному центрі Люблінської землі ім. святого Яна з Дуклі:

телефони:

+48 81-454-1900

+48 502-618-157

e-mail: ukraina@cozl.pl

Якщо громадянин України не має вищезазначених документів (перетин кордону Республіки  Польща відбувся до 24 лютого 2022 року, прибуття з іншої країни ЄС), то медичні послуги надаються на основі наступних правил:

- безкоштовно на підставі документу, що підтверджує право на надання безкоштовних медичних послуг, включаючи, зокрема, рішення голови ґміни, мера, міського голови, що підтверджує право надання безкоштовних медичних послуг, працевлаштування на території Республіки Польща , добровільне страхування,

- платно, згідно з «Інструкцією про порядок надання медичних послуг в Онкологічному центрі Люблінської землі  ім. святого  Яна з Дуклі  для осіб, які не мають права на безкоштовні медичні послуги».

https://cozl.eu/pacjent/info-ua-2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...