Перейти до публікації

Фінансова допомога для українців Італії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Відповідно до розпорядження № 881 від 29 березня 2022 року Департаменту цивільного захисту Італії, запущено спеціально розроблену платформу, яка дозволяє переселенцям з України подавати онлайн-заявки на отримання матеріальної допомоги в розмірі 300 € на місяць для дорослого та у розмірі 150 € на дитину (до 18 років).

Допомога призначена для тих, хто подав заявку на отримання дозволу на проживання для тимчасового захисту, та хто перебуває або перебував в умовах автономного проживання (у родичів, друзів, знайомих не менше десяти днів протягом місяця).

Ті, хто розміщені у структурах, наданих італійською державою (центри надзвичайної допомоги Cas, система прийому та інтеграції Sai, структури для широкого прийому, готелі, надані регіонами та автономними провінціями) НЕ мають права на фінансову допомогу.

ВАЖЛИВО: Запит на фінансову допомогу може бути поданий ДО 30 вересня 2022 року та надається  протягом максимум ТРЬОХ місяців з дати, зазначеної в квитанції про подання заяви про дозвіл на проживання; виходячи з періоду між зверненням до квестури на тимчасовий захист та до звернення про фінансову допомогу, така допомога може бути нарахована чи щомісячною оплатою, чи оплатою за дві місяці або за весь період трьох місяців.

Заявку можна подати тут: https://contributo-emergenzaucraina.protezionecivile.gov.it,

Потрібно мати Фіскальний код (вказаний у отриманій квитанції про заяву про дозвіл на проживання для тимчасового захисту), діючий номер мобільного телефону та електронну адресу.

Інформація від Посольства України в Італії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня. Я подала на допомогу, але дитину н не підтягнуло. Їздила в квестуру, але сказали що у них все добре. 

 Тепер я не можу дитину долучити, оскільки моя заявка пішла і дитину теж саму не можу оформити, оскільки вона є неповнолітня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Ольга Пастух сказав:

Доброго дня. Я подала на допомогу, але дитину н не підтягнуло. Їздила в квестуру, але сказали що у них все добре. 

 Тепер я не можу дитину долучити, оскільки моя заявка пішла і дитину теж саму не можу оформити, оскільки вона є неповнолітня

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.Я отримала кодіче фіскалє,але не можу подати заявку на сайті на отримання грошової допомоги.Система пише,що немає моїх даних.Але вже пройшло 15 днів.До кого звернутися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Оксі сказав:

Добрий день.Я отримала кодіче фіскалє,але не можу подати заявку на сайті на отримання грошової допомоги.Система пише,що немає моїх даних.Але вже пройшло 15 днів.До кого звернутися?

Добрый день, попробуйте обратиться в отделение миграционной службы, в которой вы регистрировались и получали документы. Они должны проверить вашу запись в своей базе и подтвердить вам, что все ок.

Также можете попробовать уточнить порядок действий по телефонам ниже:

Центры помощи беженцев

  • Рим: телефон горячей линии 800938873
  • регион Лацио: телефон горячей линии 803555 (+390699509292 для звонков из-за границы)
  • Неаполь: via J.F.Kennedy, 54 – Zona Fuorigrotta
  • Милан: телефон горячей линии 020202
  • Флоренция и регион Тоскана: +393896674128
  • регион Пьемонте: +393516906640
  • Больцано: +393351438701
  • регион Венето: +393898745065
  • м. Тренто: телефон горячей линии 3316299

Еще на всякий случай в помощь чаты в телеграмм по Италии:
- https://t.me/dodomu_italia_ucraina
- https://t.me/+PfHjvgNol8VjMDE8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...