Перейти до публікації

Виплати для українців в Італії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Для отримання грошової допомоги спочатку необхідно оформити запит на Дозвіл на проживання за програмою тимчасового захисту. Це потрібно зробити в управлінні поліції –у відділі Імміграційної служби – за місцем вашого розташування (Questura – Ufficio Immigrazione). Так ви отримаєте італійський ідентифікаційний номер (іт. Codice Fiscale), який дозволить увійти на онлайн платформу Департаменту цивільного захисту та подати заяву на виплату грошової допомоги. Кінцевий термін для подання запиту на грошову допомогу – 30 вересня 2022 року. Виплати допомоги здійснюватимуться щомісячно, лише протягом трьох місяців з дати, зазначеної у довідці про запит на Дозвіл на проживання для тимчасового захисту.

Заявку на отримання грошової допомоги можна заповнити тут. У випадку технічної проблеми ви можете звернутися у службу підтримки, надіславши листа на електронну адресу apps@protezionecivile.it З вами вийдуть на зв’язок якнайшвидше, щоб допомогти у вирішенні проблеми.

Для виплати допомоги на один місяць необхідно мати розташування у житлі, знайденому вами самостійно, а не наданому державою. Загальна тривалість проживання має становити щонайменше 10 днів упродовж одного місяця. За цієї умови ви можете подати запит на виплату допомоги на три місяці. Датою для початку виплати допомоги буде вважатися дата, зазначена у довідці про запит на Дозвіл на проживання для тимчасового захисту. 

Грошова допомога становить 300 євро в місяць на дорослу особу. Батьки або законні опікуни осіб віком до 18 років, мають право на додаткову допомогу у розмірі 150 євро в місяць на кожну неповнолітню особу. Наприклад: доросла особа, що є опікуном неповнолітньої особи, зможе отримати виплату допомоги у розмірі 450 євро в місяць.

Грошову допомогу можна отримати з моменту надходження на мобільний телефон повідомлення від Італійської пошти (Poste Italiane). Зазвичай, якщо ви подали заяву на отримання грошової допомоги до 20 числа поточного місяця, отримати допомогу можна буде у перші 10 днів наступного місяця. Ви можете отримати грошову допомогу готівкою у будь-якому поштовому відділенні. Пам’ятайте, що при собі необхідно мати: документ посвідчення Вашої особи – той самий, за яким ви оформили запит на Дозвіл на тимчасове проживання; довідку, яка містить ваш італійський ідентифікаційний номер. 

https://contributo-emergenzaucraina.protezionecivile.gov.it/#/vademecum

 

 

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Чи можливе повернення до України після отримання фінансової допомоги і отримання посвідки на проживання на один рік (у зв'язку з війною в Україні) з Італії та повернення назад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...