Перейти до публікації

Безкоштовне вивчення іноземних мов для українців


Alona

Рекомендовані повідомлення

Preply хоче з’єднати людей, які були змушені виїхати з України, з репетиторами, які зможуть безплатно допомагати їм вивчати іноземні мови та адаптуватися у новій країні. Ми вважаємо, що це дієвий спосіб підтримати вимушених переселенців з України, а також гарна можливість для репетиторів Preply допомогти українцям. Як усе відбуватиметься? Через групові відеодзвінки.

Відеодзвінки – це зустрічі, що триватимуть 1 годину, протягом якої репетитор допомагатиме вам вирішити мовні проблеми та відповідатиме на запитання. Репетитори повністю пристосуються до ваших поточних потреб. Просто поділіться своїми мовними проблемами, і вони допоможуть вирішити їх у міру своїх сил.

Якщо ви вимушено виїхали з України й хочете взяти участь у програмі, просто заповніть цю форму. Тоді ви щотижня отримуватимете електронного листа з доступними годинами на цей тиждень, а також інформацією, необхідною для приєднання до відеозустрічі.

Preply, Inc. збирає персональні дані, які ви надаєте за допомогою цієї форми, щоб надати вам доступ до програмі з підтримки вивчення мов для переміщених осіб, зокрема шляхом створення облікового запису на платформі Preply.

Щоб дізнатися більше про стандарти захисту інформації, якими керується Preply, a також ваші права щодо персональних даних, перегляньте політику конфіденційності Preply за цим посиланням: https://bit.ly/3LbvkH6

625f7f157965f7715182a4bbf20c9886.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...