Перейти до публікації

Фінансова допомога для українських студентів в Австрії


Alona

Рекомендовані повідомлення

Багато студентів з України наразі не мають доступу до своїх банківських рахунків і стикаються з величезною втратою доходу. Щоб допомогти студентам, які постраждали від війни, є можливість отримати негайну фінансову допомогу в розмірі до 1000 євро на особу від ÖH. Подати заяву на фінансування може кожен, хто має українське громадянство або може довести, що їх фінансували родичі з України.

Факти:

заявки можуть бути подані з 09.03.2022 поштою або через soforthilfe@oeh.ac.at

одноразова фінансова допомога до 1000 євро залежно від соціальної потрібності 

необхідні наступні документи:

копія посвідчення з фотографією або студентського квитка з фотографією 

підписана політика конфіденційності (Datenschutzerklärung) 

заповнена та підписана анкета (Antragsformular) 

підтвердження про зарахування до університету (Inskriptionsbestätigung 

виписки з рахунків за останні три місяці з усіх рахунків заявника (якщо вони недоступні на момент подання заявки, це має бути записано в заяві) 

свідчення фінансових наслідків війни. Це може бути забезпечено, наприклад, такими документами: 

доказ наявності рахунка в українському банку 

підтвердження від австрійського банку про те, що український або російський рахунок наразі недоступний 

банківські виписки, якi свідчать про те, що послуги підтримки раніше надавалися з України 

лист від батьків, знайомих чи державної установи про те, що студент отримував аліменти 

підтвердження стипендії від українського органу 

доказ фінансування Erasmus для українських студентів, термін дії якого закінчився в зимовому семестрі 2021/2022. 

Якщо заявник не має доступу до вищевказаних документів, це має бути зазначено в обґрунтуванні та заявлено під присягою у заяві.

Тут ти можеш знайти настанови: PDF Download
Тут ти можеш знайти заяву: PDF Download
Політика конфіденційності: PDF Download

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!
Дякую Вам за інформацію! Я навчаюся в Австрії в приватній консерваторії і я хотів би запитати, а кому відправляти всі ці документи? 

З Повагою, Кирило
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Кирило сказал:

Добрий день!
Дякую Вам за інформацію! Я навчаюся в Австрії в приватній консерваторії і я хотів би запитати, а кому відправляти всі ці документи? 

З Повагою, Кирило
 

Доброго дня, "заявки можуть бути подані поштою або через soforthilfe@oeh.ac.at

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, в мене є тілки студентське посвідчення(квиток) та виписка для платежів в UAH з могу банку . Усі інши документи я не можу зробити . Я навчаюсь в Україні , в Слов'янську. Що мені робити в такому випадку ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Ткач Ганна сказал:

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, в мене є тілки студентське посвідчення(квиток) та виписка для платежів в UAH з могу банку . Усі інши документи я не можу зробити . Я навчаюсь в Україні , в Слов'янську. Що мені робити в такому випадку ?

Доброго дня, ці виплати лише для студентів, які до початку війни вже навчались в Австрії

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 03.05.2022 в 11:19, Alona сказал:

Багато студентів з України наразі не мають доступу до своїх банківських рахунків і стикаються з величезною втратою доходу. Щоб допомогти студентам, які постраждали від війни, є можливість отримати негайну фінансову допомогу в розмірі до 1000 євро на особу від ÖH. Подати заяву на фінансування може кожен, хто має українське громадянство або може довести, що їх фінансували родичі з України.

Факти:

заявки можуть бути подані з 09.03.2022 поштою або через soforthilfe@oeh.ac.at

одноразова фінансова допомога до 1000 євро залежно від соціальної потрібності 

необхідні наступні документи:

копія посвідчення з фотографією або студентського квитка з фотографією 

підписана політика конфіденційності (Datenschutzerklärung) 

заповнена та підписана анкета (Antragsformular) 

підтвердження про зарахування до університету (Inskriptionsbestätigung 

виписки з рахунків за останні три місяці з усіх рахунків заявника (якщо вони недоступні на момент подання заявки, це має бути записано в заяві) 

свідчення фінансових наслідків війни. Це може бути забезпечено, наприклад, такими документами: 

доказ наявності рахунка в українському банку 

підтвердження від австрійського банку про те, що український або російський рахунок наразі недоступний 

банківські виписки, якi свідчать про те, що послуги підтримки раніше надавалися з України 

лист від батьків, знайомих чи державної установи про те, що студент отримував аліменти 

підтвердження стипендії від українського органу 

доказ фінансування Erasmus для українських студентів, термін дії якого закінчився в зимовому семестрі 2021/2022. 

Якщо заявник не має доступу до вищевказаних документів, це має бути зазначено в обґрунтуванні та заявлено під присягою у заяві.

Тут ти можеш знайти настанови: PDF Download
Тут ти можеш знайти заяву: PDF Download
Політика конфіденційності: PDF Download

Здравствуйте, я отправила все документы месяц назад, потом снова два дня назад, никто мне не ответил, что мне сделать, чтобы меня заметили? 
 

моя почта/ kogelena16@gmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...