Перейти до публікації

Як польські школи приймають українських дітей?


S13

Рекомендовані повідомлення

Українські діти мають право на безкоштовну освіту в Польщі. Саме тому багато батьків віддають своїх дітей у польські освітні заклади.

 

👉🏻 У яку школу записатися?

Державна школа, яка територіально знаходиться біля місця проживання родини, зобов’язана прийняти дитину за заявою батьків. Школи в інших околицях міста приймуть у тому випадку, якщо в них є вільні місця. Якщо місць в обраній школі не виявилося, потрібно звернутися до комунальної служби, яка має допомогти в цьому питанні.

 

👉🏻 Польська мова

Незнання польської мови не є формальною перешкодою. В школах діти з України мають право на додаткові безкоштовні години польської мови та навчання в підготовчих відділеннях.

 

👉🏻 Документи

Для зарахування до школи необхідна заява від батьків або законних опікунів, а рішення щодо зарахування приймає директор. Українцям, які віддають свою дитину до школи, не потрібно мати договір оренди квартири чи реєстрацію, достатньо підтвердження власника квартири, у якій проживає сім’я з дітьми.

 

Треба зібрати документи про попередню освіту своєї дитини (наприклад, атестати про закінчення школи, іспити тощо). Якщо ж батьки або опікуни не мають цих документів, то їм потрібно написати заяву про загальну кількість закінчених років навчання із зазначенням закладу, у якому навчалася дитина.

Ресурс: https://t.me/bezhenciDnepra

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...