Перейти до публікації

Безкоштовні окуляри та перевірка зору для українців у Європі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Компанія Zeiss надає підтримку українським біженцям. В офіційних магазинах Ви можете безкоштовно перевірити Ваші очі та отримати окуляри в надзвичайній ситуації – у випадку втрати, пошкодження, або в перший раз.

Для того, щоб перевірити зор чи отримати окуляри, вам необхідно записатись на прийом через офіційний сайт. Зробити це можна за посиланням тут

Для подолання мовних бар’єрів, Вас може супроводжувати додаткова особа.

Умови участі: Безкоштовною послугою окулярів в оптиках-учасниках можуть скористатися лише біженці від війни з України. Підтвердження надається в оптиках-учасниках шляхом посвідчення особи за паспортом або іншими відповідними документами.
 

На одну особу надається одна пара окулярів з індивідуально підібраними лінзами. Кілька претензій протягом двох років виключаються. Усіх оптиків-учасників можна знайти на веб-сайті кампанії www.zeiss.de/augenoptikhilft.

Індивідуальні лінзи можна вибрати з усього асортименту ZEISS Vision Care (відповідно до чинного прайс-листа Carl Zeiss Vision GmbH). Спеціальні лінзи – Individual, Superb, Digital та DriveSafe, cамозатемюючі лінзи, Officelens, спортивні та спеціальні окуляри, а також лупи – виключені з кампанії, оскільки вони вони поза базовим забезпеченням.

Перевірка зору, визначення лінз та встановлення окулярів покриваються оптиком, який бере участь. Оправи вибирає оптик, який бере участь. Немає права на певний кадр. Застосовуються звичайні умови гарантії на заміну, ремонт та заміну.

Оплата пропозиції виключена. Акція триває до подальшого повідомлення року та може бути продовжена Carl Zeiss Vision GmbH та оптиками-учасниками.

 

 

 

F573E832-8FC6-475E-84BA-3ED325CCD3EA.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...