Перейти до публікації

Безкоштовні дитячі табори для ВПО


Alona

Рекомендовані повідомлення

Двотижневі кемпи у Карпатах від БФ "Голоси дітей": програма передбачає психосоціальну підтримку дітей, а також активності, які розвинуть їхні таланти та креативність. Для участі потрібно заповнити форму.

 

 Юнацький клуб "СвіТи": табір для підлітків 12-16 років, там акцентують увагу на психологічному відновленні та позашкільну освіту. Щоб потрапити в кемп потрібно виконати умови, описані на сторінці, та заповнити анкету.

 

 Відпочинок для дітей від 6 до 17 років із Сєвєродонецької громади у Дніпрі: у програмі квести, ігрові та розважальні програми, майстер-класи. Для участі потрібно заповнити форму.

 

 Волноваська МВА організовує відпочинок для дітей від 7 до 18 років, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Для участі потрібно заповнити документи та відправити їх з електронним підписом на пошту cnap.volnovahavca@dn.gov.ua (у темі листа потрібно вказати "Оздоровлення").

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...