Перейти до публікації

Як уникнути проблем з квитками до Австрії та Угорщини?


Alona

Рекомендовані повідомлення

Під час курсування представники залізничних компаній можуть перевіряти проїзні документи, робити на них відповідні позначки, фіксувати дані щодо статистики та звітності.

Українці мають роздрукувати придбаний залізничний квиток перед поїздкою на міжнародних рейсах до Австрії та Угорщини. Інакше залізничники сусідніх країн можуть вимагати сплати за транзитний рух.

"Ми вже звикли мати необхідні документи у себе у смартфоні. Електронні залізничні квитки - тим більше. Їх не потрібно ні роздруковувати, ні обмінювати в касі для подорожей внутрішніми рейсами. Але міжнародні рейси до Австрії та Угорщини - виняток", - йдеться у повідомленні -служби "Укрзалізниці".

Міжнародний залізничний рух у ці країни здійснюється у партнерстві з угорськими та австрійськими залізничниками. За їхніми правилами: квиток має бути роздрукований.

В УЗ пояснили, що українські вагони RIC (прямий потяг №749 Київ – Відень) або угорський поїзд (№146 Чоп – Відень) здійснюють транзитний рух.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...