Перейти до публікації

Європа: Безкоштовний мобільний зв`язок для українців за кордоном


Alona

Рекомендовані повідомлення

В умовах війни українські та європейськи оператори надають безкоштовні або дуже вигідні умови роумінгу та мобільного зв’язку для українців, що були вимушені виїхати в Європу. Ми зібрали актуальну інформацію по умовах отримання безкоштовного роумінгу або стартових пакетів.

Безкоштовний роумінг від Vodafone

Vodafone Україна надає своїм абонентам безкоштовний роумінг у 27 країнах світу. Користувачам достатньо сплатити за свою українську абонплату. Найближчими днями послугу “Доступний роумінг” почнуть підключати автоматично, але це можна зробити і вручну: абонентам передплати – за сплаченого українського тарифу, для контрактних абонентів – за сплаченого рахунку. Для цього достатньо набрати 6006#.

В рамках пакету “Домашній роумінг” доступно: 10 Г мобільного інтернету, 250 хвилин для вихідних дзвінків на номери Vodafone Україна, 50 хвилин для вхідних/вихідних дзвінків на інших операторів в Україні та на номери в країні перебування,100 SMS у всіх напрямках.

Підключення послуги можливе лише раз на місяць. Після вичерпання пакетів до закінчення терміну послуги діятиме базова тарифікація у роумінгу.

Детальніше про послугу та підключення.

Безкоштовний роумінг від Kyivstar

Kyivstar надає бонусні кошти для спілкування у роумінгу в Польщі, Румунії, Словаччині, Молдові, Угорщині, Німеччині, Італії, Литві та Чехії.

Абоненти можуть отримати 250 бонусних гривень, що нараховуються автоматично після перетину кордону. Також для абонентів доступні спеціальні тарифи по всій Європі:

1 Мб інтернету складає 0,10 грн

1 хвилина вхідного дзвінка або вихідний дзвінок у країні перебування чи до України — 1 грн

1 SMS — 1 грн

Ці бонуси діятимуть протягом 30 днів.

Завдяки роумінгу від Kyivstar можна здійснювати аудіодзвінки чи обмінюватися текстовими повідомленнями у Viber, Facebook, Messenger, Telegram і WhatsApp без плати за трафік.

Детальніше на сторінці Kyivstar.

Безкоштовний роумінг Lifecell

Кожному абоненту, який перебував або зареєструвався в мережі однієї з 30 нижчеперелічених після 31.03.2022, нараховується 5 ГБ без додаткової плати до 30.04.2022.

Перелік країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Македонія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Хорватія, Чеська Республіка, Чорногорія, Фінляндія, Франція, Швеція, Туреччина.

Гігабайти нараховуються автоматично при першому підключенні мобільного інтернету у зазначених країнах. Перевірити залишок мегабайтів, хвилин або замовити додаткові послуги у роумінгу можливо за допомогою комбінації *108# (безкоштовно) або у застосунку «Мій lifecell».

Також Lifecell надає безкоштовне підключення віртуального номера ВіР, що дає можливість дзвонити та приймати дзвінки будь-де. В рамках підтримки українців оператор надає 100 МБ (майже 250 хв розмов) на 30 днів для дзвінків з месенджера BiP з послугою «Безкоштовний BiP у роумінгу».

Детальніше про послуги.

Безкоштовні стартові пакети європейських операторів для українських біженців

В багатьох країнах ЄС українські біженці можуть безкоштовно отримати стартові пакети локальних операторів з певною сумою на рахунку.

Так у Польщі можна отримати пакети:
Orange – кожен пакет містить місяць безкоштовних дзвінків та повідомлень у Польщі (хвилини, SMS, MMS), 100 хвилин дзвінків в Україну та 30 ГБ інтернет.
Play – 120 хвилин на українські номери Київстар, Vodafone, Lifecell, 10 ГБ для використання в Польщі.
Plus – 6 ГБ для користування інтернетом і 5 злотих на рахунок.
T-Mobile – 300 безкоштовних хвилин (з можливістю обміну на SMS) в Україну, 10 безкоштовних гігабайт і термін дії мобільного рахунку буде продовжено до 100 днів.

Подібні пакети можна отримати й в інших країнах:  Deutsche Telekom, Telefonica (TEF.MC), Telia Company (TELIA.ST), A1 Telekom Austria Group, Telenor (TEL.OL), Proximus (PROX.BR), KPN (KPN.AS), Vivacom, TIM Telecom Italia (TLIT.MI), Altice Portugal and Swisscom (SCMN.S).

Окрім фізичних SIM-карток для зв’язку та доступу до інтернету можна скористатися віртуальними SIM-ками.

Сервіс Airalo надає українцям $10 після реєстрації для доступу до інтернету в будь-якій країні.

За матеріалами Veterdoit.

 

2046633.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Європа: Безкоштовний мобільний зв`язок для українців за кордоном

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...