Перейти до публікації

Відкриття банківського рахунку громадянами України Нідерланди


S13

Рекомендовані повідомлення

Місто Амстердам рекомендує вам відкрити банківський рахунок у Нідерландах. Це полегшить вам розв'язання різних питань і допоможе брати участь у повсякденному житті. Крім цього, рахунок в місцевому банку означає, що місто Амстердам може переказувати вам кошти легше та зручніше. Після відкриття банківського рахунку ви можете повідомити місту номер вашого банківського рахунку (IBAN), щоб ми могли переказувати на нього вашу допомогу на проживання.

https://www.amsterdam.nl/en/refugees/amsterdam-supports-ukraine/bank-account/?fbclid=IwAR0O1cT_qgS0dfw4jTK7m9eEvg4zNiTFyRtzpVcvReG-zAUP7PX6vTt2UNE

 

money-3125419.thumb.jpg.f0984ded1b44f7e2b735ed1e91da341d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я маю Українській внутрішній паспорт,не біометричний і ні один банк у Гауді не хоче відкрити мені рахунок,хоча я маю БСН код від муніціпілітету.Я хочу працювати але без рахунку не маю право.Закордонні паспорти в посольстві не роблять бо війна,скажіть коли закінчиться це замкнуте коло,я вже місяць в Нідерландах. Вже не витримують нерви,навіщо цей тимчасовий захист,якщо ти нічого не можеш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...