Перейти до публікації

Електронна та клейка віньєтка в Швейцарії - в чому різниця?


Alona

Рекомендовані повідомлення

Нова електронна віньєтка набуває чинності з лютого 2024 року, дозволяючи видалити її електронним способом замість приклеювання до лобового скла. Електронні віньєтки доступні з 1 грудня, а до лютого слід використовувати або електронну, або традиційну віньєтку на національних дорогах.

У парламенті обговорювалося питання контролю за електронними віньєтками, і було вирішено використовувати стаціонарні системи та мобільні пристрої для випадкової перевірки. Однак Федеральне управління митної та прикордонної безпеки заявило, що автоматизований контроль неефективний через ризик помилкових спрацьовувань, оскільки клейкі віньєтки залишаються в обігу.

Існує також проблема з використанням сканерів номерних знаків, які потребують відповідної правової підстави, особливо в контексті конфіденційності та законності. У деяких кантонах ці сканери вже використовуються, але з обмеженнями і під суворими умовами обробки даних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...