Перейти до публікації

Міністерство охорони здоров'я Каталонії повертає вимогу носіння масок у медичних центрах та лікарнях


Alona

Рекомендовані повідомлення

Міністерство охорони здоров'я Каталонії оголосило про введення вимоги про носіння масок у всіх медичних центрах регіону. Це рішення було прийнято у зв'язку зі збільшенням числа хворих на грип, Covid-19 та іншими респіраторними вірусами.

Вимога поширюватиметься на лікарні, первинні медичні установи та соціально-медичні центри.

Аптеки поки що не входять до списку установ, де маски обов'язкові.

Як у Каталонії, так і у Валенсії та Мурсії також було введено вимогу обов'язкового використання масок у медичних закладах.

Міністерство охорони здоров'я Іспанії планує скликати позачергове засідання міжтериторіальної ради з метою оцінки епідеміологічної ситуації та обговорення можливості запровадження обов'язкового носіння масок у медичних центрах по всій країні. Також обговорюватиметься питання використання масок у громадському транспорті.

Тим часом, у Мадриді влада поки що не має наміру вводити обов'язкове носіння масок у медичних закладах, посилаючись на те, що громадяни чудово обізнані про необхідність їх використання за наявності симптомів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...