Перейти до публікації

Підрозділи ДП “Документ” у Польщі матимуть нову функцію, пов'язану з паспортами України


Alona

Рекомендовані повідомлення

Уряд удосконалив реалізацію експериментального проєкту щодо оформлення внутрішнього та закордонного паспортів українцям, які перебувають за межами країни.

Змінами передбачено запровадити процедуру приймання ДП “Документ”за кордоном документів та анкет-заяв від осіб, які вперше оформляють паспорт громадянина України після досягнення 18-річного віку.

З цією метою закордонним відокремленим підрозділам ДП “Документ” будуть надані можливості проводити процедуру встановлення особи у режимі відеоконференцзв’язку за участю заявника та членів його сім’ї, близької особи.

Зазначимо, що раніше в закордонних підрозділах ДП “Документ” можна було вперше оформити паспорт громадянина України лише дітям від 14 до 18 років. А дорослі віком від 18 років могли тільки виконати заміну втраченого/пошкодженого чи недійсного з інших причин внутрішнього паспорта України або замінити його паперовий варіант на пластикову ID-карту. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...