Перейти до публікації

Іспанія: безкоштовний літак для українців


Alona

Рекомендовані повідомлення

 

Ассоціація пожежників Іспанії “Bomberos sin fronteras” організувала повноцінну роботу по координації евакуації українських біженців з Польщі до Іспанії в Центрі гуманітарної допомоги. В цьому центрі відбувається реєстрація, ввечері учасники автобусами відправляються на Будапешт, а звідти літаком летять до Мадриду. Всі, в кого немає де жити в Іспанії будуть доставлені в благодійні організації для пошуку житла. 
Збір відбувається у пригороді Варшави в центрі гуманітарної допомоги PTAK (Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK) за адресою Aleja Katowicka 62 Nadarzyn  Вхід D11 (саме в цій зоні працює іспанська делегація). Також тут можна заночувати в ніч перед відправленням. До центру ходить міський транспорт, щоправда, рідко. Волонтери на Варшавських вокзалах мають підказати, як добратися.
УВАГА! Рейси з Будапешта будуть відбуватися 3 рази на тиждень по понеділках, четвергах та суботах (з виїздом напередодні ввечері з Варшави) і триватимуть стільки, скільки буде потрібно. Кожен рейс близько 150 місць. Реєструйтеся!

Документи можливі будь-які, навіть внутрішній український паспорт, ID – картка, свідоцтво про народження. Діти до 18 років тільки в супроводі батьків або людини, яка має довіреність на вивіз дитини! Можна провозити тварин вагою до 8 кг (коти, собаки) в клітках-переносках.

Зареєструватись у центрі необхідно за добу до вильоту. Там же можна переночувати. Якщо ви прибуваєте в Варшаву в день відправлення, або маєте де жити в Варшаві – то щонайменше за день до відправлення вам необхідно направити паспортні дані. 

Телефон волонтера для реєстрації: з 8.30 до 16.00 Марія (розмовляє білоруською, російською, польською, іспанською, англійською) +375 297 222 808 Viber та +48 731 197 580 WhatsApp. Будь ласка задавайте всі питання напряму Марії! 
Організатори дуже просять писати про відміни, якщо ви записались, але з якоїсь причини ви не можете поїхати. 

Центр гуманітарної допомоги PTAK (Centrum Pomocy Humanitarnej PTAK) є найбільшим європейським пунктом допомоги біженцям з України.  
Ассоціація пожежників Іспанії “Bomberos sin fronteras” про свою роботу по евакуації українців.
 

ukraina_ispania.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Іспанія: безкоштовний літак для українців

Добрый день. 
К сожалению, сайта с расписанием нет, всю информацию можно узнать у волонтёра Марии +375 297 222 808 Viber или +48 731 197 580 WhatsApp.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Добрый вечер. Подскажите, есть ли возможность организовать перелет в Испанию для украинцев, которые находятся в Болгарии? Государственная программа рассчитана до 31.05, потом многие украинцы окажутся просто на улице.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...