Перейти до публікації

Робота в дитячому садку в Німеччині: відповіді на запитання


Alona

Рекомендовані повідомлення

Хто може працювати в дитячому садку?

У дитячих садках працюють як кваліфіковані, так і некваліфіковані фахівці, але нестача співробітників спостерігається саме в першому сегменті.

 

Яка освіта потрібна, щоб працювати в дитячому садку?

Для роботи в дитячому садку вихователем потрібна педагогічна освіта. Диплом, одержаний в інших країнах, обов'язково доведеться підтверджувати. Крім того, потрібне знання німецької мови. До роботи з дітьми допускаються лише особи, які не мають судимостей.

 

Скільки годин працює вихователь у Німеччині?

Найчастіше вихователі працюють 30-40 годин на тиждень, але точний графік залежить від дитсадка (наприклад, він відкривається о 7:00, а до 16:30 всіх дітей забирають батьки).

 

Скільки заробляють у Німеччині в дитячому садку?

Заробітна плата залежить від виду дитячого садка, посади та інших факторів. Загалом заробітки вважаються невисокими, і профспілки постійно вимагають їх збільшення.

 

Скільки заробляє вихователь у дитячому садку в Німеччині?

Середній розмір заробітку становить 3355 євро. Залежно від федеральної землі він значно відрізняється. Фахівці, які обіймають керівні посади, отримують до 6033 євро.

 

Яка зарплата няні в дитячому садку у Німеччині?

Няня – це розмовна назва посади помічника вихователя, який загалом заробляє 1500-2000€ на місяць. Підтвердження освіти для працевлаштування на цю роботу зазвичай не потрібне.

 

Скільки отримує помічник вихователя у Німеччині: який розмір зарплати?

Як було зазначено вище, вакансії для некваліфікованих співробітників у Німеччині називаються саме «помічник вихователя», а не нянька. Їхні зарплати залежать від графіка роботи, в середньому це 1500-2000 €.

 

Як стати вихователем у Німеччині?

Для цього потрібно здобути спеціальну освіту, яка триває 2-3 роки, та здобути державне визнання як педагога. Крім того, працевлаштування вихователем можливе лише після проходження річного стажування у сфері роботи з дітьми та молоддю (наприклад, робота помічником вихователя, соціальний рік).

 

Чи можлива робота вихователем у Німеччині для українців?

Так, але посада вихователя належить до професій, що регламентуються, тому підтвердження диплома є обов'язковим. Усю інформацію про це зібрано на спеціальному Інформаційному порталі уряду. Процедура включає проходження додаткового навчання, складання іспитів та стажування. Міністр у справах сім'ї Ліза Паус (Lisa Paus) виступала з ініціативою спрощення процедури для українських біженців, але рішення з цього питання наразі не ухвалено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...