Перейти до публікації

Визнання іноземного диплому у Франції


Alona

Рекомендовані повідомлення

Що це?

У вас є диплом, який ви отримали поза межами Франції, і ви бажаєте продовжити навчання або для працевлаштуватися у Франції? Ви можете зробити запит на отримання довідки про визнання вашого диплому в центрі ENIC-NARIC (національний інформаційний центр з академічного визнання іноземних дипломів у Франції, від France Éducation International).

Варто знати:  Увага! Ця довідка про визнання не замінить іноземний диплом: це допомагає зрозуміти навчання, отримане в іншій країні, і вказує на рівень диплому або навичок. Вам потрібні офіційні документи (диплом, витяг із залікової книжки, довідка про навчання, тощо).

Якщо ви закінчили навчання або стажування в іншій країні, але не отримали офіційний диплом наприкінці, ви можете подати запит на сертифікат про визнання періоду навчання, проведеного за кордоном.

Варто знати: Ці довідки про визнання періоду навчання допомагають зрозуміти, до якого рівня ви навчалися (навіть, якщо ви не склали підсумковий іспит). Ви можете продовжувати навчання у Франції, не починаючи навчання спочатку.

Ці довідки мають статус офіційних документів, проте не мають юридичної цінності і не є обов'язковими.

Кожен університет і кожна компанія можуть вимагати, приймати або відмовлятися від цих довідок, щоб зареєструвати або працевлаштувати вас.

Французький центр ENIC-NARIC надає першочерговий та безкоштовний розгляд запитам на сертифікацію від шукачів притулку, біженців, осіб без громадянства та бенефіціарів додаткового або тимчасового захисту.

Таблиця критеріїв дає змогу оцінит и кожен диплом за системою в країні походження.

Деталі за посиланням

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...