Перейти до публікації

Інформація про субсидію на оплату енергії у Нідерландах


Alona

Рекомендовані повідомлення

Субсидія на оплату енергії збережеться на рівні 1300 євро, студенти отримають 400 євро

У 2023 році максимальний розмір субсидії на енергію для сімей з доходами на рівні або трохи вище за соціальний мінімум становитиме 1300 євро. Тим часом студенти, які живуть окремо та отримують додаткові стипендії, цього року отримають 400 євро.

Це зазначено у законопроекті «Енергетична субсидія 2023», представленому міністром боротьби з бідністю Карола Шаутен. «Рахунки за енергію цього року нижчі, ніж минулого, але все одно значно вищі, ніж раніше», — заявила Шаутен.

Деякі муніципалітети минулого року, крім основної субсидії 1300 євро, вже надали додаткову субсидію у розмірі 500 євро. Для тих, хто вже отримав цю суму, передбачено додаткову субсидію у розмірі до 800 євро, що становить 1300 євро на 2023 рік.

Щодо студентів, то їх підтримка буде здійснюватись через Службу виконання в галузі освіти (DUO). Це буде подарунком від держави. Уряд стверджує, що таким чином він виконує рішення суду щодо права студентів на енергетичну субсидію та раду Державної ради.

Раніше студенти могли звернутися до муніципалітетів за «звичайною» енергетичною субсидією, але через поставлені умови часто не могли її отримати.

Варто зазначити, що енергетична субсидія є окремою від «енергетичної стелі», яка діє для всіх. Студенти, які живуть окремо у студентських гуртожитках, також підпадають під це регулювання через програму для апартаментів та незалежних житлових одиниць.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...