Перейти до публікації

Супермаркети в Іспанії влітку працють довше (час работи)


Alona

Рекомендовані повідомлення

Mercadona продовжує літні години роботи супермаркетів у популярних туристичних районах Іспанії. З 26 червня Mercadona відкриватиме свої двері в цих магазинах з 9:00 до 22:00, що на півгодини довше, ніж зазвичай.

Деякі супермаркети будуть відкриті навіть у неділю та у святкові дні до 15:00. Новий годинник діятиме до 27 серпня і торкнеться понад 330 магазинів по всій Іспанії.

Mercadona пропонує пошукову систему на своєму сайті, щоб клієнти достеменно знали, які супермаркети перейдуть на новий літній режим роботи.

Ви можете ввести поштовий індекс міста, точну адресу магазину або назву муніципалітету в пошукову систему, щоб дізнатися нову інформацію про години роботи.

На сайті також повідомляється, які супермаркети відкриті у святкові дні та по неділях. Супермаркети, яких немає серед 330 магазинів, працюватимуть у звичайному режимі з 9:00 до 21:30 з понеділка до суботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...