Перейти до публікації

Європа: безкоштовний роумінг від Kyivstar, Vodafone та Lifecell для українців


Alona

Рекомендовані повідомлення

У зв’язку з нападом Росії на Україну багато українців були змушені виїхати за кордон. Мобільні оператори України – Kyivstar, Vodafone та Lifecell надають абонентам у роумінгу безкоштовні пакети послуг для підтримки зв’язку з близькими.

Kyivstar

Мобільний оператор Kyivstar розширив перелік країн, де громадяни можуть отримати бонусні кошти для спілкування у роумінгу. Окрім Польщі, Румунії, Словаччини, Молдови та Угорщини, віднині вони доступні ще й у Німеччині, Італії, Литві та Чехії.

Бонусні гривні

Kyivstar понад удвічі збільшив кількість бонусів – тепер абоненти можуть отримати 250 бонусних гривень. Вони нараховуються автоматично після перетину кордону. Окрім цього є можливість користуватися спеціальними тарифами по всій Європі, завдяки яким вартість:

1 Мб інтернету складає 0,10 грн

1 хвилина вхідного дзвінка або вихідний дзвінок у країні перебування чи до України — 1 грн

1 SMS — 1 грн

Ці бонуси діятимуть протягом 30 днів.

Завдяки роумінгу від Kyivstar ви можете здійснювати аудіодзвінки чи обмінюватися текстовими повідомленнями у Viber, Facebook, Messenger, Telegram і WhatsApp без плати за трафік.

Лише за перший тиждень війни в Україні Kyivstar переказав на рахунки своїх абонентів, які виїхали за кордон, понад 26 млн бонусних гривень.

Детальніше на сторінці Київстар у facebook.

Vodafone

Мобільний оператор Vodafone розширив допомогу клієнтам, які вимушені шукати захисту за кордоном. На додачу до Польщі, Молдови, Угорщини, Румунії, Німеччини, Чехії, Нідерландів, Ірландії, Іспанії, Італії, Португалії, Словаччини безкоштовне підключення послуги «Доступний роумінг» тепер можливе у Туреччині, Великобританії та Греції.

Послуга «Доступний роумінг» дійсна 30 днів і містить:

400 МБ мобільного інтернету

60 хвилин для вхідних/ вихідних дзвінків в Україну та на номери країні перебування

Коли ви використаєте цей пакет – наступні підключення послуги можна придбати за 100 грн. Підключити послугу можна легко через додаток My Vodafone.

Також нагадуємо, що всі абоненти Vodafone, при перетині кордону цих країн отримають 30 днів безлімітного месенджингу (Skype, Viber, WhatsApp, тексти та зображення) і до 3 ГБ мобільного інтернету (100 МБ в день)

Детальніше про послугу та можливості її підключення тут.

Lifecell

Мобільний оператор Lifecell додав ще 11 країн, де абоненти lifecell можуть скористатись 5 ГБ мобільного інтернету.

5 ГБ будуть активовані при першому підключенні мобільного інтернету у зазначених країнах. Безплатні гігабайти нараховуються автоматично. Перевірити баланс можна за допомогою USSD-коду *108#.

Наразі це 27 країн – Польща, Словаччина, Молдова, Угорщина, Румунія, Австрія, Чехія, Хорватія, Естонія, Німеччина, Греція, Латвія, Литва, Швеція, Нідерланди, Італія, Бельгія, Болгарія, Франція, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Чорногорія, Сербія, Словенія, Іспанія та Туреччина.

Цей пакет послуг можна буде використати до 31 березня!

Послуга «Безкоштовний BiP у роумінгу»

Отримайте 100 МБ Інтернету в роумінгу на 30 днів для використання в месенджері BiP без додаткової плати та дзвоніть на будь-які номери за допомогою BiP Out без плати за роумінг!

Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати пакет мобільного інтернету за базовими тарифами. Ніяких додаткових налаштувань для активації робити непотрібно.

Послуга доступна в 86 країнах світу!

Зверніть увагу: зазвичай при використанні якогось одного застосунку, як, наприклад BiP, неможливо уникнути використання Інтернету іншими застосунками чи операційною системою смартфона, через що паралельно зі споживанням безкоштовних МБ через BiP буде також споживатись оплачуваний Інтернет-трафік за базовим тарифом.

Щоб мінімізувати споживання мобільного трафіку іншими застосунками, радимо вам тимчасово вимкнути всі фонові завантаження та оновлення ПЗ.

Детальніше про послугу тут.

Також ля дзвінків в Україну зараз найвигідніше використовувати Skype. Нещодавно компанія зробила всі дзвінки на українські номери безкоштовними. Компанія Viber дарує 60 хвилин на дзвінки у багато країн. (пропозиція діяла до 11 березня). Якщо ваш телефон підтримує eSIM, то можна легко зареєструватися в airalo і отримати знижку $3 на пакет інтернет даних по всій Європі.

Якщо ви залишаєтеся в країні ЄС на тривалий термін, то також вигідно буде купити sim-картку одного з локальних операторів мобільного зв’язку. 

http://lowcostavia.com.ua/free-roaming-vid-kyivstar-vodafone-ta-lifecell/

1581333038127383179.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Alona змінив заголовок на Європа: безкоштовний роумінг від Kyivstar, Vodafone та Lifecell для українців

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...