Перейти до публікації

Українцям у Чехії безкоштовно допоможуть розпочати власний бізнес


Alona

Рекомендовані повідомлення

Проект проводиться двома мовами – українською та чеською. Чеська менторська платформа "DoToho!" запустила новий проект, націлений на українських біженців. Він безкоштовно допоможе їм розпочати або перезапустити свій бізнес у Чехії.

У рамках проекту учасники зможуть отримати детальні консультації від прикріплених до них менторів – підприємців, аналітиків та інших експертів. Вони допоможуть вивчити ніші на чеському ринку, застережуть від частих помилок та поділяться особистим досвідом. Ментори також підкажуть, як із мінімальними втратами перевезти свій бізнес із України до Чехії та адаптувати процеси до місцевих реалій.

Платформа "DoToho!" існує понад два роки і зосереджена на підтримці мікро-, малих та середніх підприємств по всій республіці. Тепер до неї можуть приєднатися й біженці з України.

Проект проводиться двома мовами – українською та чеською.

Подати заявку на участь та отримати детальну інформацію можна на його офіційному сайті: https://ua.dotoho.pro/

Останнє дослідження агентства CRIF показало, що у 2022 році власний бізнес у Чехії розпочали 8514 українців, ще кілька тисяч хочуть, але поки що не наважилися це зробити.

Мета нового проекту "DoToho!" - протягом найближчих трьох років допомогти 2500 малим та середнім підприємствам у всій Чехії.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...