Перейти до публікації

Пособие | Польша


S13

Рекомендовані повідомлення

Ежемесячное пособие 500 злотых на ребенка в Польше для украинцев. 

Информация : https://in-poland.com/ezhemesyachnoe-posobie-500-zlotykh-na-rebenka-v-polshe-dlya-ukraintsev/

euro-banknotes-3212757.thumb.jpg.df4dab796e5dfd3354631c10550846fd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня! А можно дізнатися якщо я подала заяву на дитину 500 золотих 31.03.2022 то мені за березень також заплатять і коли занова подавати заяву мені сказали в травні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
04.04.2022 в 08:55, antonova.n сказав:

Доброго дня! А можно дізнатися якщо я подала заяву на дитину 500 золотих 31.03.2022 то мені за березень також заплатять і коли занова подавати заяву мені сказали в травні

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.04.2022 в 08:55, antonova.n сказав:

Доброго дня! А можно дізнатися якщо я подала заяву на дитину 500 золотих 31.03.2022 то мені за березень також заплатять і коли занова подавати заяву мені сказали в травні

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.04.2022 в 08:55, antonova.n сказав:

Доброго дня! А можно дізнатися якщо я подала заяву на дитину 500 золотих 31.03.2022 то мені за березень також заплатять і коли занова подавати заяву мені сказали в травні

Добрый день. Если вы подали в последний день марта, то вам выплатят только в апреле. Пособие выдают с целью помочь Вам прожить предстоящий месяц. Следуйте инструкциям польских органов социальной защиты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...