Перейти до публікації

Як відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії


Alona

Рекомендовані повідомлення

По відмові від Тимчасового захисту є така інформація:

1. Потрібно зібрати копії всіх документів що видала Іспанія

2. Зповнити заяву

3. Надіслати поштового листа за адресою

Абсолютно точно можна відмовитися в будь якому CREADE, там, де ТЗ зазвичай видають. 

Їх чотири: Мадрид, Барселона, Малага, Аліканте.

Адреса у Мадриді

C/ Pradillo, 40

28002 - Madrid

Órgano competente OFICINA DE ASILO Y REFUGIO

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю! Я отримала ТЗ в Іспанії. Зараз хочу переїхати в Португалію, і роздивитися там по ситуації, тобто нема рішення, що залишусь там на довгий період. Наразі планую на 4-5 міс.

Чи потрібно мені відмовлятися від захисту в Іспанії і подавати запит на захист в Португалії на цей час? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Анна. сказал:

Вітаю! Я отримала ТЗ в Іспанії. Зараз хочу переїхати в Португалію, і роздивитися там по ситуації, тобто нема рішення, що залишусь там на довгий період. Наразі планую на 4-5 міс.

Чи потрібно мені відмовлятися від захисту в Іспанії і подавати запит на захист в Португалії на цей час? 

Так, потрібно, тому що ТЗ діє тільки на території тої країни, де ви його отримали. Отже в Португалії ви будете по безвізу і не довше 90 дній, якщо не змінити країну ТЗ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...