Перейти до публікації

Як знайти україномовного лікаря в Польщі


Alona

Рекомендовані повідомлення

Не менш важливим є питання пошуку україномовного або російськомовного лікаря. Адже взаєморозуміння допоможе пацієнтові точно розповісти про свої скарги, а лікарю – поставити правильний діагноз. А це є запорукою успішного лікування.

Для того, щоб знайти собі україномовного лікаря, ви можете скористатися цими сторінками:

1 znanylekarz.pl – один з найпопулярніших сайтів по пошуку україномовних лікарів. Після того, як зайдете на сайт, обираєте пункт Безкоштовна медична допомога для біженців з України. Як тільки ви натиснете цю кнопку, то побачите список лікарів, міста, в яких вони знаходяться та способи зв’язку з ними.

2 medicover.com – теж доволі популярний ресурс. Тут пошук лікарів не такий зручний, як за попереднім посиланням, але ви зможете знайти собі лікаря. Після того, як зайдете на сайт, натискаєте на кнопку Poland. Після цього ви побачите пошукове поле, де потрібно буде вказати місто та спеціалізацію лікаря.

3 veritamed.com – тут ви також можете знайти україномовних або російськомовних пацієнтів. Інтерфейс сайту буде зрозумілим навіть тій людині, що не володіє польською мовою.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...