Перейти до публікації

На кордоні України і Румунії відкрили новий пункт пропуску


Alona

Рекомендовані повідомлення

На українсько-румунському кордоні почав працювати новий пункт пропуску «Красноїльськ».

«Вперше з часу відновлення незалежності України відбувається відкриття новозбудованого пункту пропуску (ПП) через державний кордон: на українсько-румунському державному кордоні в межах ділянки Чернівецької області відсьогодні починає роботу автомобільний пункт пропуску "Красноїльськ», – повідомляють у прес-службі Офісу президента України.

Поява цього пункту допоможе значно розвантажити єдиний на Буковині пункт пропуску на кордоні з Румунією – «Порубне». Там черга з вантажівок інколи могла сягати десятків кілометрів.

Пункт пропуску «Красноїльськ" зможе пропускати до 2 тис. громадян на добу, 10 автобусів та 490 автомобілів, а згодом стане повноцінним вантажним пунктом пропуску. Наразі питання щодо створення необхідних інфраструктурних умов для автомобільного сполучення, у тому числі вантажного вже обговорюється з румунськими колегами.

Крім того, повідомляється, що вже на 85% готовий і новий міжнародний пункт пропуску «Дяківці», що також знаходиться на кордоні з Румунією. Його планують завершити до кінця року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...