Перейти до публікації

​Українці зможуть обміняти гривню на євро у Литві


Alona

Рекомендовані повідомлення

З 10 жовтня у всіх українських біженців, які перебувають у Литві, з'явилася можливість обміняти готівку в гривнях на євро.

Національний Банк України та Банк Литви підписали угоду, яка передбачає, що будь-який громадянин України у статусі біженця може здійснювати обмінні операції у відділеннях Šiaulių bankas, розташованих у Вільнюсі, Каунасі, Шяуляї, Клайпеді та Тельшяй. Список відділень доступний 👉тут.

Обмін готівкової гривні на євро можливий у межах установленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу. До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень. Обміну не підлягатимуть значно зношені банкноти та банкноти з дефектами.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до євро, який визначатиме НБУ. Інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на офіційному вебсайті Банку Литви. Комісія за транзакцію є стандартною та фіксованою комісією Šiaulių bankas за операцію обміну валюти – 2,5 євро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете опублікувати повідомлення зараз, а зареєструватися пізніше. Якщо у вас є акаунт, увійдіть в нього для написання від свого імені.

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...